Riadenie školy a školského zariadenia

Riadenie školy a školského zariadenia

Riadenie školy a školského zariadenia stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Riadenie školy a školského zariadenia z Ingrid Konečná Veverková

 • Název knihy: Riadenie školy a školského zariadenia
 • Autor knihy: Ingrid Konečná Veverková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-8168-487-6
 • EAN: 9788081684876
 • Dostupné soubory: riadenie-skoly-a-skolskeho-zariadenia-346884.pdf, riadenie-skoly-a-skolskeho-zariadenia-346884.epub, riadenie-skoly-a-skolskeho-zariadenia-346884.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Riadenie školy a školského zariadenia v dolní části stránky

Shrnutí knihy Riadenie školy a školského zariadenia z Ingrid Konečná Veverková

Podmienkou efektívneho fungovania výchovno-vzdelávacieho zariadenia je potreba osvojenia si moderných manažérskych metód zo strany riaditeľa a manažmentu školy. Ich uplatnenie v riadiacej funkcii je daná schopnosťou plánovať, organizovať, motivovať a viesť ľudí, koordinovať, komunikovať a kontrolovať tak, aby škola či školské zariadenia fungovalo úspešne. Manažérska prax si vyžaduje vedomosti a znalosti z oblasti ekonómie, práva, účtovníctva, správy majetku, finančnej kontroly atď. Riaditeľ ako kľúčový manažér si musí tieto odborné vedomosti, skúsenosti a schopnosti osvojiť a uplatňovať vo svojej riadiacej činnosti. Aj keď je pritom poznanie určitých teoretických základov nevyhnutné, autorka v publikácii nevolila cestu teoretického výkladu, ale formu prezentácie poznania aplikáciou jednotlivých ustanovení všeobecne záväzných právnych predpisov v praxi v podobe praktických ukážok a odporúčaní. Príručka preto ponúka množstvo príkladov, upozornení, otázok a odpovedí, vzorov a odporúčaní riešenia situácií, ktoré sa môžu vyskytnúť. Druhé, aktualizované a doplnené vydanie už osvedčenej príručky, je určené všetkým riadiacim pracovníkom v oblasti školstva a vzdelávania v každodennej rozhodovacej praxi ako aj všetkým ostatným, ktorým záleží na efektívnosti a prosperite vzdelávacích inštitúcií na Slovensku.

Stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Riadenie školy a školského zariadenia je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Riadenie školy a školského zariadenia kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Riadenie školy a školského zariadenia z Ingrid Konečná Veverková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Riadenie školy a školského zariadenia z Ingrid Konečná Veverková.

Populární vyhledávání: Riadenie školy a školského zariadenia pdf, stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia pdf, stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia knihu pdf, Riadenie školy a školského zariadenia kniha ve formátu pdf, zdarma Riadenie školy a školského zariadenia kniha ke stažení, zdarma Riadenie školy a školského zariadenia ebook ve formátu pdf, Riadenie školy a školského zariadenia knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia pdf? Jak mohu stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Riadenie školy a školského zariadenia? stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia epub, stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia ebook epub, Riadenie školy a školského zariadenia e-kniha ve formátu epub, zdarma Riadenie školy a školského zariadenia ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Riadenie školy a školského zariadenia epub? Jak stáhnout knihu Riadenie školy a školského zariadenia ve formátu epub? Riadenie školy a školského zariadenia mobi, stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia mobi, stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia e-kniha mobi, Riadenie školy a školského zariadenia kniha ve formátu mobi, zdarma Riadenie školy a školského zariadenia ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Riadenie školy a školského zariadenia mobi? Jak mohu stáhnout knihu Riadenie školy a školského zariadenia v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia z Ingrid Konečná Veverková zdarma? Jak stáhnout Riadenie školy a školského zariadenia z Ingrid Konečná Veverková e-knihu zdarma?

Leave a Reply