Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku

Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku

Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku z Anna Kachaňáková

 • Název knihy: Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku
 • Autor knihy: Anna Kachaňáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 132
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-8078-606-9
 • EAN: 9788080786069
 • Dostupné soubory: riadenie-ludskych-zdrojov-v-organizaciach-posobiacich-na-slovensku-347128.pdf, riadenie-ludskych-zdrojov-v-organizaciach-posobiacich-na-slovensku-347128.epub, riadenie-ludskych-zdrojov-v-organizaciach-posobiacich-na-slovensku-347128.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku z Anna Kachaňáková

Monografia je venovaná charakteristike realizovaného prieskumu zameraného na identifikovanie súčasnej úrovne riadenia ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku za roky 2010, 2011, 2012. Analyzuje a hodnotí súčasný stav útvarov riadenia ľudských zdrojov, zabezpečovanie vybraných funkcií riadenia ľudských zdrojov a existenciu podstatných dokumentov v dopytovaných organizáciách, ako aj vplyv útlmu produktivity na zmenu stavu zamestnancov, súčasný stav zamerania sa organizácií pôsobiacich na Slovensku na organizačnú kultúru.

Organizácie pôsobiace na Slovenku môžu na základe tejto vedeckej monografie získať komplexný pohľad na príležitosti a hrozby v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Výsledky môžu využiť na komplexnejšie zacielenie jednotlivých činností spadajúcich do oblasti riadenia ľudských zdrojov, s cieľom zvýšiť vlastnú konkurencieschopnosť nielen v oblasti ľudského kapitálu.

Stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku je 132 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku z Anna Kachaňáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku z Anna Kachaňáková.

Populární vyhledávání: Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku pdf, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku pdf, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku knihu pdf, Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku kniha ve formátu pdf, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku kniha ke stažení, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku ebook ve formátu pdf, Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku pdf? Jak mohu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku? stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku epub, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku ebook epub, Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku e-kniha ve formátu epub, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku epub? Jak stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku ve formátu epub? Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku mobi, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku mobi, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku e-kniha mobi, Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku kniha ve formátu mobi, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku z Anna Kachaňáková zdarma? Jak stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v organizáciách pôsobiacich na Slovensku z Anna Kachaňáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply