Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu

Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu

Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu z Milota Vetráková

 • Název knihy: Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu
 • Autor knihy: Milota Vetráková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 196
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-8168-612-2
 • EAN: 9788081686122
 • Dostupné soubory: riadenie-ludskych-zdrojov-v-ubytovacich-zariadeniach-hoteloveho-typu-346983.pdf, riadenie-ludskych-zdrojov-v-ubytovacich-zariadeniach-hoteloveho-typu-346983.epub, riadenie-ludskych-zdrojov-v-ubytovacich-zariadeniach-hoteloveho-typu-346983.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu z Milota Vetráková

Cieľom publikácie je prezentovať teoretické poznatky domácich a zahraničných autorov vrátane vlastných názorov na dôležitosť ľudských zdrojov pri riadení práce v hoteloch, poukázať na postupy najlepšej praxe uplatňované v riadení a odporučiť spôsoby, ktorých uplatňovaním sa prispeje k naplneniu stanovených očakávaní.

Publikácia má deväť kapitol zameraných na tie procesy riadenia ľudských zdrojov, ktoré sú dôležité na úspešné zvládnutie pracovných úloh a povinností v hoteloch. Pozornosť sa venuje systémovému prístupu v práci so zamestnancami, a to od ich získavania a prijatia do zamestnania, adaptácie, vzdelávania a rozvoja až po uvoľnenie.

Publikácia je určená študentom cestovného ruchu a hotelierstva, manažérom a zamestnancom hotelov, penziónov, motelov a botelov, a každému, koho zaujíma riadenie ľudských zdrojov.

Stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu je 196 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu z Milota Vetráková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu z Milota Vetráková.

Populární vyhledávání: Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu pdf, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu pdf, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu knihu pdf, Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu kniha ve formátu pdf, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu kniha ke stažení, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu ebook ve formátu pdf, Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu pdf? Jak mohu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu? stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu epub, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu ebook epub, Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu e-kniha ve formátu epub, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu epub? Jak stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu ve formátu epub? Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu mobi, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu mobi, stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu e-kniha mobi, Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu kniha ve formátu mobi, zdarma Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu z Milota Vetráková zdarma? Jak stáhnout Riadenie ľudských zdrojov v ubytovacích zariadeniach hotelového typu z Milota Vetráková e-knihu zdarma?

Leave a Reply