Robot na konci tunelu

Robot na konci tunelu

Robot na konci tunelu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Robot na konci tunelu z Vladimír Pikora

 • Název knihy: Robot na konci tunelu
 • Autor knihy: Vladimír Pikora
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 305
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-88200-04-8
 • EAN: 9788088200048
 • Dostupné soubory: robot-na-konci-tunelu-346288.pdf, robot-na-konci-tunelu-346288.epub, robot-na-konci-tunelu-346288.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Robot na konci tunelu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Robot na konci tunelu z Vladimír Pikora

Dost možná stojíme na prahu nové éry. Vyspělý svět se dal na cestu multikulturalismu, genderové korektnosti, rozpadu tradičních rodin a hodnot. Přestože procházíme obdobím historicky největšího blahobytu, neužíváme si to, naopak. Spotřeba antidepresiv je rekordní, některé země již vymírají a úbytek původního obyvatelstva kompenzují jen díky imigraci. Regulace se neustále zvětšuje a svobod drasticky ubývá.
A jako by dnešní společnost neměla dost problémů sama se sebou, přichází do toho ještě další rána: Čtvrtá průmyslová revoluce. Šíří se strach, že rostoucí robotizace připraví lidstvo o práci a že umělá inteligence je pro lidstvo větší hrozbou než války či epidemie…
Známí ekonomové Markéta Šichtařová a Vladimír Pikora, autoři několika bestsellerů, nositelé ceny čtenářů Magnesia Litera a popularizátoři světa peněz přichází s výbušnou zprávou o stavu dnešního světa.
Stojí lidstvo na prahu ráje, anebo naopak pomalu degeneruje a řítí se vstříc svému konci? A jsme odsouzeni do role pouhých diváků, anebo můžeme o svém osudu rozhodnout sami? Dá se vůbec v okamžiku těchto dějinných změn najít něco jako svatý grál štěstí? Odpověď na tuhle otázku vás hodně překvapí…

Stáhnout Robot na konci tunelu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Robot na konci tunelu je 305 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Robot na konci tunelu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Robot na konci tunelu z Vladimír Pikora – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Robot na konci tunelu z Vladimír Pikora.

Populární vyhledávání: Robot na konci tunelu pdf, stáhnout Robot na konci tunelu pdf, stáhnout Robot na konci tunelu knihu pdf, Robot na konci tunelu kniha ve formátu pdf, zdarma Robot na konci tunelu kniha ke stažení, zdarma Robot na konci tunelu ebook ve formátu pdf, Robot na konci tunelu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Robot na konci tunelu pdf? Jak mohu stáhnout Robot na konci tunelu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Robot na konci tunelu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Robot na konci tunelu? stáhnout Robot na konci tunelu epub, stáhnout Robot na konci tunelu ebook epub, Robot na konci tunelu e-kniha ve formátu epub, zdarma Robot na konci tunelu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Robot na konci tunelu epub? Jak stáhnout knihu Robot na konci tunelu ve formátu epub? Robot na konci tunelu mobi, stáhnout Robot na konci tunelu mobi, stáhnout Robot na konci tunelu e-kniha mobi, Robot na konci tunelu kniha ve formátu mobi, zdarma Robot na konci tunelu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Robot na konci tunelu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Robot na konci tunelu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Robot na konci tunelu z Vladimír Pikora zdarma? Jak stáhnout Robot na konci tunelu z Vladimír Pikora e-knihu zdarma?

Leave a Reply