Rockové tango

Rockové tango

Rockové tango stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rockové tango z Monika Wurm

 • Název knihy: Rockové tango
 • Autor knihy: Monika Wurm
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 432
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7584-006-6
 • EAN: 9788075840066
 • Dostupné soubory: rockove-tango-348513.pdf, rockove-tango-348513.epub, rockove-tango-348513.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rockové tango v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rockové tango z Monika Wurm

Někdy se právě ze splněného snu může vyklubat ta nejhorší noční můra. O tom se na vlastní kůži přesvědčila i Sunshine Lawsonová, když se jí po letech podařilo setkat se s jejím zbožňovaným idolem. Jenže sukničkář Damien Shane není jenom populárním rockerem, ale také bezcharakterním ničemou, který nemá respekt před ničím a nikým. Kdo by si myslel, že setkání zrzavé Sunshine a zpěváka Damiena skončí láskou na první pohled, je na velkém omylu. Právě naopak, nenávist, zklamání a vystřízlivění jsou pocity, které si zdravotní sestra a bývalá profesionální tanečnice ze setkání odnáší. Lidé se v životě vidí vždy dvakrát a jinak to nebude ani tentokrát. Damien Shane se po těžké nehodě musí stáhnout do ústraní. Množství operací není ničím v porovnání s tím, že přišel o zrak. Jeho ošetřovatelkou se stává dívka, které kdysi ublížil. Vzpomene si na ni arogantní hudebník? Sunshine je totiž první ženou, která mu nemíní darovat absolutně nic a navíc ho nutí přemýšlet o sobě. Nečekaný konec příběhu vás přinutí zamyslet se nad tím, že v životě opravdu nic není zadarmo. Autorka úspěšného milostného románu Pákistánská princezna.

Stáhnout Rockové tango knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rockové tango je 432 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rockové tango kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rockové tango z Monika Wurm – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rockové tango z Monika Wurm.

Populární vyhledávání: Rockové tango pdf, stáhnout Rockové tango pdf, stáhnout Rockové tango knihu pdf, Rockové tango kniha ve formátu pdf, zdarma Rockové tango kniha ke stažení, zdarma Rockové tango ebook ve formátu pdf, Rockové tango knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rockové tango pdf? Jak mohu stáhnout Rockové tango kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rockové tango zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rockové tango? stáhnout Rockové tango epub, stáhnout Rockové tango ebook epub, Rockové tango e-kniha ve formátu epub, zdarma Rockové tango ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rockové tango epub? Jak stáhnout knihu Rockové tango ve formátu epub? Rockové tango mobi, stáhnout Rockové tango mobi, stáhnout Rockové tango e-kniha mobi, Rockové tango kniha ve formátu mobi, zdarma Rockové tango ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rockové tango mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rockové tango v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rockové tango z Monika Wurm zdarma? Jak stáhnout Rockové tango z Monika Wurm e-knihu zdarma?

Leave a Reply