Rodiče a děti

Rodiče a děti

Rodiče a děti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rodiče a děti z Zdeněk Matějček

 • Název knihy: Rodiče a děti
 • Autor knihy: Zdeněk Matějček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 357
 • Žánrové knihy: Partnerství a sex
 • ISBN: 978-80-7429-797-7
 • EAN: 9788074297977
 • Dostupné soubory: rodice-a-deti-313546.pdf, rodice-a-deti-313546.epub, rodice-a-deti-313546.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rodiče a děti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rodiče a děti z Zdeněk Matějček

Další vydání knihy významného českého psychologa s předmluvou psycholožky a rodinné terapeutky Ludmily Trapkové.

V době tak znejištěné, jako je ta naše, se jistě vyplatí sáhnout ke „klasice“, k níž dnes nepochybně patří i kniha Rodiče a děti slavného dětského psychologa profesora Matějčka. V téměř stovce drobných i šířeji rozpracovaných kapitolek, které provázejí nově narozeného človíčka až za práh jeho dospělosti, se autor zastavuje u problémů, s nimiž se setkává každá rodina. Přináší je na svět dítě, nesou si je však v sobě i rodiče. Tento zorný úhel – rodiče a děti – proto v Matějčkově práci jednoznačně převažuje. Kniha je určena především mladým rodičům, prarodičům, vychovatelům, pedagogům a koneckonců všem, kdož chtějí prostřednictvím dětského světa porozumět světu a životu vůbec.

Stáhnout Rodiče a děti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rodiče a děti je 357 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rodiče a děti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rodiče a děti z Zdeněk Matějček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rodiče a děti z Zdeněk Matějček.

Populární vyhledávání: Rodiče a děti pdf, stáhnout Rodiče a děti pdf, stáhnout Rodiče a děti knihu pdf, Rodiče a děti kniha ve formátu pdf, zdarma Rodiče a děti kniha ke stažení, zdarma Rodiče a děti ebook ve formátu pdf, Rodiče a děti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rodiče a děti pdf? Jak mohu stáhnout Rodiče a děti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rodiče a děti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rodiče a děti? stáhnout Rodiče a děti epub, stáhnout Rodiče a děti ebook epub, Rodiče a děti e-kniha ve formátu epub, zdarma Rodiče a děti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rodiče a děti epub? Jak stáhnout knihu Rodiče a děti ve formátu epub? Rodiče a děti mobi, stáhnout Rodiče a děti mobi, stáhnout Rodiče a děti e-kniha mobi, Rodiče a děti kniha ve formátu mobi, zdarma Rodiče a děti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rodiče a děti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rodiče a děti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rodiče a děti z Zdeněk Matějček zdarma? Jak stáhnout Rodiče a děti z Zdeněk Matějček e-knihu zdarma?

Leave a Reply