Rodinné podnikanie

Rodinné podnikanie

Rodinné podnikanie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rodinné podnikanie z Zdeněk Mikoláš

 • Název knihy: Rodinné podnikanie
 • Autor knihy: Zdeněk Mikoláš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 164
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-207-0
 • EAN: 9788081682070
 • Dostupné soubory: rodinne-podnikanie-347178.pdf, rodinne-podnikanie-347178.epub, rodinne-podnikanie-347178.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rodinné podnikanie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rodinné podnikanie z Zdeněk Mikoláš

Hlavným cieľom autorov bolo preniknúť do podstaty rodinného podnikania a odhaliť jeho silné a slabé stránky. Zároveň naznačujú nové príležitosti a perspektívy ďalšieho rozvoja rodinných firiem na Slovensku, v Českej republike a vo svete.

Čitateľ si postupne osvojuje nevyhnutné pojmy súvisiace s rodinným podnikaním, postupne prechádza históriou a súčasnosťou rodinného podnikania nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj vo svete.

Obsahovo ide o dve relatívne samostatné, ale logicky nadväzujúce časti, pričom prvá časť je venovaná rodinnému podnikaniu na Slovensku a druhá je venovaná riešeniu základných problémov rodinného podnikania v Českej republike. Súčasťou publikácie je aj dotazníkový prieskum zameraný na problematiku rodinných firiem, konkrétne na nástupníctvo v rodinných firmách, pripravenosť podnikateľov na procesy a problémy spojené s prenechaním rodinnej firmy jej nástupníkovi a na pripravenosť rodinných príslušníkov na prácu v rodinnej firme. Téma je spracovaná tak, aby priniesla nové poznatky a inšpirácie nielen pre študentov a jednotlivcov, ktorí sa rozhodujú, či chcú začať podnikať, ale aj pre podnikateľov v praxi.

Stáhnout Rodinné podnikanie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rodinné podnikanie je 164 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rodinné podnikanie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rodinné podnikanie z Zdeněk Mikoláš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rodinné podnikanie z Zdeněk Mikoláš.

Populární vyhledávání: Rodinné podnikanie pdf, stáhnout Rodinné podnikanie pdf, stáhnout Rodinné podnikanie knihu pdf, Rodinné podnikanie kniha ve formátu pdf, zdarma Rodinné podnikanie kniha ke stažení, zdarma Rodinné podnikanie ebook ve formátu pdf, Rodinné podnikanie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rodinné podnikanie pdf? Jak mohu stáhnout Rodinné podnikanie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rodinné podnikanie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rodinné podnikanie? stáhnout Rodinné podnikanie epub, stáhnout Rodinné podnikanie ebook epub, Rodinné podnikanie e-kniha ve formátu epub, zdarma Rodinné podnikanie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rodinné podnikanie epub? Jak stáhnout knihu Rodinné podnikanie ve formátu epub? Rodinné podnikanie mobi, stáhnout Rodinné podnikanie mobi, stáhnout Rodinné podnikanie e-kniha mobi, Rodinné podnikanie kniha ve formátu mobi, zdarma Rodinné podnikanie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rodinné podnikanie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rodinné podnikanie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rodinné podnikanie z Zdeněk Mikoláš zdarma? Jak stáhnout Rodinné podnikanie z Zdeněk Mikoláš e-knihu zdarma?

Leave a Reply