Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče

Rodičologie - Návod pro experimentující rodiče

Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče z Dalton Conley

 • Název knihy: Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče
 • Autor knihy: Dalton Conley
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 240
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-249-2884-5
 • EAN: 9788024928845
 • Dostupné soubory: rodicologie-navod-pro-experimentujici-rodice-272944.pdf, rodicologie-navod-pro-experimentujici-rodice-272944.epub, rodicologie-navod-pro-experimentujici-rodice-272944.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče z Dalton Conley

Otec dvou dospívajících dětí (syn a dcera) a profesor na Newyorské univerzitě s nadhledem a suchým humorem popisuje, jak se potýká s výchovou svých potomků. Osobní zkušenosti doplňuje o poznatky vycházející z vědeckých studií, statistik a sociologických výzkumů. Rozebírá nejrůznější dilemata, která rodiče obvykle musí řešit: jak přimět dítě, aby si udělalo domácí úkol (otázka pozitivní a negativní motivace), jestli se jako odměna hodí peníze, jak naučit dítě společenskému chování, a naopak je odnaučit neslušnému vyjadřování, jak dětem rozšířit slovní zásobu, jak zlepšit soustředění ve škole a mnoho dalšího. Vše se probírá v kontextu konkrétních situací, včetně zábavných rozhovorů s dětmi, při nichž autor často vede boj s nezlomnou dětskou logikou.

Stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče je 240 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče z Dalton Conley – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče z Dalton Conley.

Populární vyhledávání: Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče pdf, stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče pdf, stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče knihu pdf, Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče kniha ve formátu pdf, zdarma Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče kniha ke stažení, zdarma Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče ebook ve formátu pdf, Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče pdf? Jak mohu stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče? stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče epub, stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče ebook epub, Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče e-kniha ve formátu epub, zdarma Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče epub? Jak stáhnout knihu Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče ve formátu epub? Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče mobi, stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče mobi, stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče e-kniha mobi, Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče kniha ve formátu mobi, zdarma Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče z Dalton Conley zdarma? Jak stáhnout Rodičologie – Návod pro experimentující rodiče z Dalton Conley e-knihu zdarma?

Leave a Reply