Roppongi

Roppongi

Roppongi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Roppongi z Josef Winkler

 • Název knihy: Roppongi
 • Autor knihy: Josef Winkler
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 141
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 9788090451483
 • EAN: 9788090451483
 • Dostupné soubory: roppongi-317902.pdf, roppongi-317902.epub, roppongi-317902.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Roppongi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Roppongi z Josef Winkler

V knize s názvem tokijské čtvrti se autor snaží definitivně vyřešit svůj vztah k otci. Zpráva o jeho smrti jej zastihla v Japonsku a naplnila se tak otcova kletba, jíž kdysi synovi zakázal zúčastnit se jeho pohřbu.
Autor se na pozadí staré otcovy fotografie visící na rodinném statku noří do vzpomínek a pokouší se pochopit otcův postoj k životu, provázat ho s vlastním, diamentrálně odlišným pohledem. Do centra jeho nových zkušeností se dostává Indie, kam se ještě za otcova života v touze zbavit se svého trvalého traumatizujícího tématu vypravil a sliboval si od své cesty nové začátky. V prorostlém větvoví vzpomínek nahlíží na život prostřednictvím záznamů pohřebních rituálů v různých končinách světa.
Jednotlivé kapitoly uvádí citacemi z japonské novely popisující vědomý odchod ze života a vlastní vzpomínky na tradiční katolické obřady v Korutanech konfrontuje se zpopelňovacími rituály v indickém Váránasí. "V mé rodné vesnici v Korutanech panuje ve chvíli, kdy se za vyzvánění umíráčku černý had pohřebního průvodu sune podél lesa, klid, ticho ve vsi protne nanejvýš křik páva nebo kohoutí zakokrhání, takže život a smrt se od sebe odděluje, zatímco při hinduistickém pohřebním obřadu ve Váránasí, na zpopelňovacím místě na Hariščandra ghátu, se život a smrt smísí."
Poskládáváním zafixovaných autobiografických výřezů z fotografií uvnitř paměti se autor snaží definitivně se vymanit ze sevření patriarchálního otce a najít sebe sama mimo katolickými rity determinovanou korutanskou společnost.

Stáhnout Roppongi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Roppongi je 141 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Roppongi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Roppongi z Josef Winkler – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Roppongi z Josef Winkler.

Populární vyhledávání: Roppongi pdf, stáhnout Roppongi pdf, stáhnout Roppongi knihu pdf, Roppongi kniha ve formátu pdf, zdarma Roppongi kniha ke stažení, zdarma Roppongi ebook ve formátu pdf, Roppongi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Roppongi pdf? Jak mohu stáhnout Roppongi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Roppongi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Roppongi? stáhnout Roppongi epub, stáhnout Roppongi ebook epub, Roppongi e-kniha ve formátu epub, zdarma Roppongi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Roppongi epub? Jak stáhnout knihu Roppongi ve formátu epub? Roppongi mobi, stáhnout Roppongi mobi, stáhnout Roppongi e-kniha mobi, Roppongi kniha ve formátu mobi, zdarma Roppongi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Roppongi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Roppongi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Roppongi z Josef Winkler zdarma? Jak stáhnout Roppongi z Josef Winkler e-knihu zdarma?

Leave a Reply