Rozprávky o dievčinke Julke

Rozprávky o dievčinke Julke

Rozprávky o dievčinke Julke stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rozprávky o dievčinke Julke z Bibiana Ondrejková

 • Název knihy: Rozprávky o dievčinke Julke
 • Autor knihy: Bibiana Ondrejková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: První čtení
 • ISBN: 978-80-972082-3-3
 • EAN: 9788097208233
 • Dostupné soubory: rozpravky-o-dievcinke-julke-312205.pdf, rozpravky-o-dievcinke-julke-312205.epub, rozpravky-o-dievcinke-julke-312205.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rozprávky o dievčinke Julke v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rozprávky o dievčinke Julke z Bibiana Ondrejková

Obľúbená herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková a akademická maliarka Veronika Gabčová Lučeničová pre vás pripravili Rozprávky o dievčinke Julke v úplne novom šate – 2. prepracované vydanie.

Nezbedná a tvrdohlavá Julka by si poriadne skomplikovala život, ak by sa neumúdrila a nepolepšila.

"To ste písali o nás? ", pýtali sa čitatelia autorky po prečítaní rozprávok o tom, ako Julka žiarlila na svoju sestričku Bertičku, ako nechcela mamu pustiť do práce, ako hovorila neslušné slová, ako sa nechcela pripútať v autosedačke, ako takmer prekazila Vianoce a ďalších v 1. vydaní knihy, ktoré je beznádejne vypredané.

Pobavenie a poučenie nielen pre deti, skryté obsahy pre dospelých, otázky, vďaka ktorým sa o sebe môžete veľa dozvedieť, krásne obrázky, do ktorých deti môžu kresliť, farbiť, čmárať, úlohy, ktorých splnenie urobí z každého výtlačku

Stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rozprávky o dievčinke Julke je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rozprávky o dievčinke Julke kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rozprávky o dievčinke Julke z Bibiana Ondrejková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rozprávky o dievčinke Julke z Bibiana Ondrejková.

Populární vyhledávání: Rozprávky o dievčinke Julke pdf, stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke pdf, stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke knihu pdf, Rozprávky o dievčinke Julke kniha ve formátu pdf, zdarma Rozprávky o dievčinke Julke kniha ke stažení, zdarma Rozprávky o dievčinke Julke ebook ve formátu pdf, Rozprávky o dievčinke Julke knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke pdf? Jak mohu stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rozprávky o dievčinke Julke? stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke epub, stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke ebook epub, Rozprávky o dievčinke Julke e-kniha ve formátu epub, zdarma Rozprávky o dievčinke Julke ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rozprávky o dievčinke Julke epub? Jak stáhnout knihu Rozprávky o dievčinke Julke ve formátu epub? Rozprávky o dievčinke Julke mobi, stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke mobi, stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke e-kniha mobi, Rozprávky o dievčinke Julke kniha ve formátu mobi, zdarma Rozprávky o dievčinke Julke ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rozprávky o dievčinke Julke mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rozprávky o dievčinke Julke v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke z Bibiana Ondrejková zdarma? Jak stáhnout Rozprávky o dievčinke Julke z Bibiana Ondrejková e-knihu zdarma?

Leave a Reply