Rub a líc života

Rub a líc života

Rub a líc života stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rub a líc života z Ludmila Hénková

 • Název knihy: Rub a líc života
 • Autor knihy: Ludmila Hénková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-87373-71-2
 • EAN: 9788087373712
 • Dostupné soubory: rub-a-lic-zivota-329882.pdf, rub-a-lic-zivota-329882.epub, rub-a-lic-zivota-329882.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rub a líc života v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rub a líc života z Ludmila Hénková

Na 46 kratších povídek citlivé autorky vypovídá často o mezních situacích života lidí, kteří nežijí právě na výsluní. Také proto, že jsou psané většinou v první osobě, mají sílu autenticity, hrdina či hrdinka se otevřeně a bezelstně svěřují čtenáři. Hledají v sobě sílu, a u druhých oporu, lásku a bezpečí. Jako například matka devíti dětí v povídce Mařenka, jejíž synek zastřelí omylem v dětsví svého brášku. Všichni máme v životě cosi, s čím se musíme prát, vyrovnávat. Jiné povídky pracují navzdory drsným problémům hrdinů s humorem i sarkasmem. Autorka zvolila pro každého vypravěče vlastní jazyk odpovídající prostředí, ve kterém se pohybuje. I když jsou mnozí hrdinové bezvěrci, příběh provází duch křesťanských hodnot a nadějí, které nejsou příliš vzdáleny od těch humanistických. Nejsou výrazně spjaté s nějakou dobou, zabývají se nejčastěji dramatickými vztahy v rodinách. Nenásilnou a dojemnou mravoučností přinášejí úlevu a vyzývají k zamyšlení.

Stáhnout Rub a líc života knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rub a líc života je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rub a líc života kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rub a líc života z Ludmila Hénková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rub a líc života z Ludmila Hénková.

Populární vyhledávání: Rub a líc života pdf, stáhnout Rub a líc života pdf, stáhnout Rub a líc života knihu pdf, Rub a líc života kniha ve formátu pdf, zdarma Rub a líc života kniha ke stažení, zdarma Rub a líc života ebook ve formátu pdf, Rub a líc života knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rub a líc života pdf? Jak mohu stáhnout Rub a líc života kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rub a líc života zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rub a líc života? stáhnout Rub a líc života epub, stáhnout Rub a líc života ebook epub, Rub a líc života e-kniha ve formátu epub, zdarma Rub a líc života ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rub a líc života epub? Jak stáhnout knihu Rub a líc života ve formátu epub? Rub a líc života mobi, stáhnout Rub a líc života mobi, stáhnout Rub a líc života e-kniha mobi, Rub a líc života kniha ve formátu mobi, zdarma Rub a líc života ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rub a líc života mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rub a líc života v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rub a líc života z Ludmila Hénková zdarma? Jak stáhnout Rub a líc života z Ludmila Hénková e-knihu zdarma?

Leave a Reply