Ručičky věžních hodin

Ručičky věžních hodin

Ručičky věžních hodin stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ručičky věžních hodin z Rudolf Barta

 • Název knihy: Ručičky věžních hodin
 • Autor knihy: Rudolf Barta
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 386
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7422-556-7
 • EAN: 9788074225567
 • Dostupné soubory: rucicky-veznich-hodin-313806.pdf, rucicky-veznich-hodin-313806.epub, rucicky-veznich-hodin-313806.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ručičky věžních hodin v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ručičky věžních hodin z Rudolf Barta

V Nicově a okolí patřil k místním rekvizitám policajt zvaný Hurvínek. Toho jednou, někdy koncem padesátých let, přivolali na louku, kam se snesl balon s americkými letáky, vypuštěný z Bavorska. My jsme tam byli na procházce s našima a seběhli se kolem balonu; ten se snesl na trávu, ale trošku se vznášel. Pod balonem byl zavěšený jakoby buben z fest lepenky, okolo něho igelitová fólie metr široká a kolem ní vrstvy letáků; jak se ten pás odvíjel, letáky se uvolňovaly. Najednou se z lesa vynořil Hurvínek s řevem: „Stát! Nedotýkat se!“ Přisupěl k balonu, stoupl si do bubnu a začal odmotávat fólii i s letáky; jenže tím se balon odlehčil a vznesl se i s policajtem nějakých pět sedm metrů do vzduchu. Až po chvíli zase přistál a s ním i zbytky Hurvajzovy autority; lidi se mu dlouho smáli, že málem odletěl na Západ.

Tři čtyři měsíce před revolucí jsme seděli s Ivanou v baru na Cannery Row… to je ta slavná ulice v Monterey, slavná kvůli Steinbeckovi, Cannery Row se jmenuje Steinbeckova knížka, přeložená do češtiny se jmenuje Na plechárně. Ten bar, tu hospodu jménem La Ida tam měla ženská jménem Kalisa. Steinbeck se v několika knížkách o Kalise zmiňuje; a Kalisa byla naše přítelkyně. Tehdy jí bylo přes šedesát. Měla milence jménem Taras, kterému bylo ani ne třicet. Do téhle hospody jsme velice rádi chodili, protože tam opravdu ještě byl duch Johna Steinbecka. Byla celá omlácená, židle všecky otlučené, a ještě měla schody do patra, tam byl takový malý sálek, kde bylo piano. (Tam rád hrával Honza Němec, taky tam měl svatební hostinu.) No a když jsme tam jednou s Ivanou seděli dlouho do noci, tak jsem najednou řekl: „Kaliso, v neděli k nám přijdeš na návštěvu!“ Pozvali jsme ji, ať k nám přijde na večeři i s tím svým mladým přítelem. A představte si, že se u toho jídelního stolu rozbrečela a říkala: „Já jsem hospodská čtyřicet let a nikdo mě nikdy nepozval domů. Tohle je zkrátka poprvé.“

Stáhnout Ručičky věžních hodin knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ručičky věžních hodin je 386 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ručičky věžních hodin kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ručičky věžních hodin z Rudolf Barta – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ručičky věžních hodin z Rudolf Barta.

Populární vyhledávání: Ručičky věžních hodin pdf, stáhnout Ručičky věžních hodin pdf, stáhnout Ručičky věžních hodin knihu pdf, Ručičky věžních hodin kniha ve formátu pdf, zdarma Ručičky věžních hodin kniha ke stažení, zdarma Ručičky věžních hodin ebook ve formátu pdf, Ručičky věžních hodin knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ručičky věžních hodin pdf? Jak mohu stáhnout Ručičky věžních hodin kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ručičky věžních hodin zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ručičky věžních hodin? stáhnout Ručičky věžních hodin epub, stáhnout Ručičky věžních hodin ebook epub, Ručičky věžních hodin e-kniha ve formátu epub, zdarma Ručičky věžních hodin ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ručičky věžních hodin epub? Jak stáhnout knihu Ručičky věžních hodin ve formátu epub? Ručičky věžních hodin mobi, stáhnout Ručičky věžních hodin mobi, stáhnout Ručičky věžních hodin e-kniha mobi, Ručičky věžních hodin kniha ve formátu mobi, zdarma Ručičky věžních hodin ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ručičky věžních hodin mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ručičky věžních hodin v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ručičky věžních hodin z Rudolf Barta zdarma? Jak stáhnout Ručičky věžních hodin z Rudolf Barta e-knihu zdarma?

Leave a Reply