Rukověť urbanismu

Rukověť urbanismu

Rukověť urbanismu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rukověť urbanismu z Jan Jehlík

 • Název knihy: Rukověť urbanismu
 • Autor knihy: Jan Jehlík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 250
 • Žánrové knihy: Architektura
 • ISBN: 9788026095583
 • EAN: 9788026095583
 • Dostupné soubory: rukovet-urbanismu-312590.pdf, rukovet-urbanismu-312590.epub, rukovet-urbanismu-312590.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rukověť urbanismu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rukověť urbanismu z Jan Jehlík

Rukověť urbanismu volně navazuje na předchozí knihu Jana Jehlíka Obec a sídlo, o krajině, urbanismu a architektuře, souboru textů s různou formou a různými tématy. Tentokrát však jde o komplexní pojetí přístupu k urbanistickým úkolům, a to v celém spektru činností, od malých k velkému měřítkům, od obecného k dílčímu, od ideje k formě. Text je strukturován ve formě komentovaných tezí a je členěn do tří základních oddílů: Prostředí, Sídlo, Návrh. Vybrané teze jsou ilustrovány autorovými kresbami a schématy. Kniha je osobní výpovědí o schopnostech a možnostech uspořádání myšlenkového světa architekta v kontextu mimořádně obtížného úkolu: porozumět okolnímu prostředí a vědomě navrhnout jeho hodnotnou proměnu. Jan Jehlík vychází ze svých dlouholetých odborných zkušeností v různých rolích, pracoval jako hlavní architekt Ústí nad Labem, projektoval řadu úspěšných staveb a v poslední době vyučuje na Fakultě architektury ČVUT v Praze, kde je také hlavním řešitelem výzkumných úkolů. Tato kniha je věnována všem, kdo chtějí odhalovat zákonitosti a souvislosti urbanistické tvorby, od studentů přes činné architekty až po zvídavé laiky.

Odborné recenze: Prof. Dipl. Ing. Ivan Reimann, Ing. arch. Radek Suchánek, Ph.D., Ing. arch. Adama Gebrian

Stáhnout Rukověť urbanismu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rukověť urbanismu je 250 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rukověť urbanismu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rukověť urbanismu z Jan Jehlík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rukověť urbanismu z Jan Jehlík.

Populární vyhledávání: Rukověť urbanismu pdf, stáhnout Rukověť urbanismu pdf, stáhnout Rukověť urbanismu knihu pdf, Rukověť urbanismu kniha ve formátu pdf, zdarma Rukověť urbanismu kniha ke stažení, zdarma Rukověť urbanismu ebook ve formátu pdf, Rukověť urbanismu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rukověť urbanismu pdf? Jak mohu stáhnout Rukověť urbanismu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rukověť urbanismu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rukověť urbanismu? stáhnout Rukověť urbanismu epub, stáhnout Rukověť urbanismu ebook epub, Rukověť urbanismu e-kniha ve formátu epub, zdarma Rukověť urbanismu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rukověť urbanismu epub? Jak stáhnout knihu Rukověť urbanismu ve formátu epub? Rukověť urbanismu mobi, stáhnout Rukověť urbanismu mobi, stáhnout Rukověť urbanismu e-kniha mobi, Rukověť urbanismu kniha ve formátu mobi, zdarma Rukověť urbanismu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rukověť urbanismu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rukověť urbanismu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rukověť urbanismu z Jan Jehlík zdarma? Jak stáhnout Rukověť urbanismu z Jan Jehlík e-knihu zdarma?

Leave a Reply