Ruční slepotisk a zlacení

Ruční slepotisk a zlacení

Ruční slepotisk a zlacení stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ruční slepotisk a zlacení z Anna Pleštilová

 • Název knihy: Ruční slepotisk a zlacení
 • Autor knihy: Anna Pleštilová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 92
 • Žánrové knihy: Design, užitné umění
 • ISBN: 9788087989227
 • EAN: 9788087989227
 • Dostupné soubory: rucni-slepotisk-a-zlaceni-314255.pdf, rucni-slepotisk-a-zlaceni-314255.epub, rucni-slepotisk-a-zlaceni-314255.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ruční slepotisk a zlacení v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ruční slepotisk a zlacení z Anna Pleštilová

Publikace navazuje na digitalizaci knihařských tlačítek, která proběhla v roce 2014 v rámci grantového projektu a jejímž výstupem je elektronická databáze všech motivů dílny UMPRUM, sloužící k tvorbě návrhu výzdoby knižní vazby v počítačovém grafickém programu. Je určena pro studenty i odbornou veřejnost a je koncipována jako úvod do problematiky kdysi významné, dnes však již téměř nepoužívané technologie ručního zlacení a slepotisku. Zabývá se původem sbírky UMPRUM, jejím dosavadním využitím a také jejím potenciálem v současnosti. Popisuje vývoj výzdoby knižních vazeb zlacením a slepotiskem, tradiční postup práce s nástroji, dotýká se vývoje ornamentu a ornamentální výzdoby. Smyslem studie je uchování povědomí o jedné z nejstarších technik výzdoby knižních desek v Evropě a inspirace k její renesanci v rámci školní dílny.

MgA. Anna Pleštilová, absolventka Ateliéru tvorby písma a typografie na UMPRUM, v současné době dokončuje dizertační práci zaměřenou na autorské knihy na našem území. Je editorkou nakladatelství Bylo nebylo. Knižní vazbě se věnovala nejprve okrajově v rámci vlastní tvorby, posléze si řemeslo oblíbila a dnes s ním experimentuje v kombinaci s technologiemi průmyslu.

Stáhnout Ruční slepotisk a zlacení knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ruční slepotisk a zlacení je 92 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ruční slepotisk a zlacení kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ruční slepotisk a zlacení z Anna Pleštilová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ruční slepotisk a zlacení z Anna Pleštilová.

Populární vyhledávání: Ruční slepotisk a zlacení pdf, stáhnout Ruční slepotisk a zlacení pdf, stáhnout Ruční slepotisk a zlacení knihu pdf, Ruční slepotisk a zlacení kniha ve formátu pdf, zdarma Ruční slepotisk a zlacení kniha ke stažení, zdarma Ruční slepotisk a zlacení ebook ve formátu pdf, Ruční slepotisk a zlacení knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ruční slepotisk a zlacení pdf? Jak mohu stáhnout Ruční slepotisk a zlacení kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ruční slepotisk a zlacení zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ruční slepotisk a zlacení? stáhnout Ruční slepotisk a zlacení epub, stáhnout Ruční slepotisk a zlacení ebook epub, Ruční slepotisk a zlacení e-kniha ve formátu epub, zdarma Ruční slepotisk a zlacení ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ruční slepotisk a zlacení epub? Jak stáhnout knihu Ruční slepotisk a zlacení ve formátu epub? Ruční slepotisk a zlacení mobi, stáhnout Ruční slepotisk a zlacení mobi, stáhnout Ruční slepotisk a zlacení e-kniha mobi, Ruční slepotisk a zlacení kniha ve formátu mobi, zdarma Ruční slepotisk a zlacení ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ruční slepotisk a zlacení mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ruční slepotisk a zlacení v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ruční slepotisk a zlacení z Anna Pleštilová zdarma? Jak stáhnout Ruční slepotisk a zlacení z Anna Pleštilová e-knihu zdarma?

Leave a Reply