Rychlé večeře: pro školáky

Rychlé večeře: pro školáky

Rychlé večeře: pro školáky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rychlé večeře: pro školáky z Kate McMillan

 • Název knihy: Rychlé večeře: pro školáky
 • Autor knihy: Kate McMillan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Tématické kuchařky
 • ISBN: 978-80-7390-586-6
 • EAN: 9788073905866
 • Dostupné soubory: rychle-vecere-pro-skolaky-314045.pdf, rychle-vecere-pro-skolaky-314045.epub, rychle-vecere-pro-skolaky-314045.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rychlé večeře: pro školáky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rychlé večeře: pro školáky z Kate McMillan

Tato série kuchařek nabízí recepty na jednoduché, rychlé, přesto vynikající večeře pro kterýkoliv den v týdnu. Výběr recptů jistě potěší všechny věkové kategorie čtenářů.

Každý rodič dětí školou povinných ví, že všední dny jsou hektické a náročné. Sportovní tréninky, hodiny klavíru, domácí úkoly… Na připravení večeře často zbude jen pár minut. Tato kniha je řešením: více než 50 lahodných, výživných a zdravých receptů – a co víc, také, rychlých a snadných na přípravu.

Kate McMillan, profesionální kuchařka a matka tří dětí, ví přímo z první ruky, jak chaotické všední večery mohou být. A proto napsala tuto knihu, do které shromáždila tipy a trik y pro jednoduché a zdravé večeře.

Na své si přijdou všichni: zastánci vegetariánského stravování i pořádného kusu masa… Bruschetta s bylinkovým kozím sýrem, grilovanou zeleninou nebo sýrovou polentou a pečenou dýní či růžičkovou kapustou; krevety na citrónech s brokolicí; klasická sekaná s rozmarýnem a restovanou mrkví; zapečené filé s cuketou; kuře na špenátu; marocké kořeněné jehněčí masové kuličky s rajčatovou omáčkou; kuřecí steak s avokádem a rajčaty; zeleninový salát s pošírovaným lososem; vietnamský zelný salát s citrónovou trávou, krevetami a arašídy; čokoládový pudink s jahodami.

Všechny pokrmy připravíte za pár minut, jsou zdravé a vašim dětem dodají potřebné vitamíny, minerály a živiny.

Stáhnout Rychlé večeře: pro školáky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rychlé večeře: pro školáky je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rychlé večeře: pro školáky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rychlé večeře: pro školáky z Kate McMillan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rychlé večeře: pro školáky z Kate McMillan.

Populární vyhledávání: Rychlé večeře: pro školáky pdf, stáhnout Rychlé večeře: pro školáky pdf, stáhnout Rychlé večeře: pro školáky knihu pdf, Rychlé večeře: pro školáky kniha ve formátu pdf, zdarma Rychlé večeře: pro školáky kniha ke stažení, zdarma Rychlé večeře: pro školáky ebook ve formátu pdf, Rychlé večeře: pro školáky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rychlé večeře: pro školáky pdf? Jak mohu stáhnout Rychlé večeře: pro školáky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rychlé večeře: pro školáky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rychlé večeře: pro školáky? stáhnout Rychlé večeře: pro školáky epub, stáhnout Rychlé večeře: pro školáky ebook epub, Rychlé večeře: pro školáky e-kniha ve formátu epub, zdarma Rychlé večeře: pro školáky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rychlé večeře: pro školáky epub? Jak stáhnout knihu Rychlé večeře: pro školáky ve formátu epub? Rychlé večeře: pro školáky mobi, stáhnout Rychlé večeře: pro školáky mobi, stáhnout Rychlé večeře: pro školáky e-kniha mobi, Rychlé večeře: pro školáky kniha ve formátu mobi, zdarma Rychlé večeře: pro školáky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rychlé večeře: pro školáky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rychlé večeře: pro školáky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rychlé večeře: pro školáky z Kate McMillan zdarma? Jak stáhnout Rychlé večeře: pro školáky z Kate McMillan e-knihu zdarma?

Leave a Reply