Rychlý jako vítr

Rychlý jako vítr

Rychlý jako vítr stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Rychlý jako vítr z Carola Wimmer

 • Název knihy: Rychlý jako vítr
 • Autor knihy: Carola Wimmer
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-264-1603-6
 • EAN: 9788026416036
 • Dostupné soubory: rychly-jako-vitr-342773.pdf, rychly-jako-vitr-342773.epub, rychly-jako-vitr-342773.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Rychlý jako vítr v dolní části stránky

Shrnutí knihy Rychlý jako vítr z Carola Wimmer

Majka je vzteky bez sebe. Třídní učitel ji nechal propadnout, což pro ni znamená jediné – místo vytouženého letního tábora s kamarádkou se bude celé prázdniny učit, a sice na venkově v hřebčinci své dosud nepoznané babičky. Ale na to, zabořit nos do knížek a nechat se hlídat jen o něco starším pacholkem Samem, nemá Majka ani pomyšlení. V nejtemnějším koutě koňských stájí objeví divokého a plachého hřebce Severáka – a překvapeně zjistí, že rozumí řeči koní! Jenže nezkrotného koně chtějí utratit…

Stáhnout Rychlý jako vítr knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Rychlý jako vítr je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Rychlý jako vítr kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Rychlý jako vítr z Carola Wimmer – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Rychlý jako vítr z Carola Wimmer.

Populární vyhledávání: Rychlý jako vítr pdf, stáhnout Rychlý jako vítr pdf, stáhnout Rychlý jako vítr knihu pdf, Rychlý jako vítr kniha ve formátu pdf, zdarma Rychlý jako vítr kniha ke stažení, zdarma Rychlý jako vítr ebook ve formátu pdf, Rychlý jako vítr knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Rychlý jako vítr pdf? Jak mohu stáhnout Rychlý jako vítr kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Rychlý jako vítr zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Rychlý jako vítr? stáhnout Rychlý jako vítr epub, stáhnout Rychlý jako vítr ebook epub, Rychlý jako vítr e-kniha ve formátu epub, zdarma Rychlý jako vítr ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Rychlý jako vítr epub? Jak stáhnout knihu Rychlý jako vítr ve formátu epub? Rychlý jako vítr mobi, stáhnout Rychlý jako vítr mobi, stáhnout Rychlý jako vítr e-kniha mobi, Rychlý jako vítr kniha ve formátu mobi, zdarma Rychlý jako vítr ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Rychlý jako vítr mobi? Jak mohu stáhnout knihu Rychlý jako vítr v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Rychlý jako vítr z Carola Wimmer zdarma? Jak stáhnout Rychlý jako vítr z Carola Wimmer e-knihu zdarma?

Leave a Reply