S Baťou v džungli

S Baťou v džungli

S Baťou v džungli stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy S Baťou v džungli z Markéta Pilátová

 • Název knihy: S Baťou v džungli
 • Autor knihy: Markéta Pilátová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7215-539-2
 • EAN: 9788072155392
 • Dostupné soubory: s-batou-v-dzungli-314254.pdf, s-batou-v-dzungli-314254.epub, s-batou-v-dzungli-314254.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy S Baťou v džungli v dolní části stránky

Shrnutí knihy S Baťou v džungli z Markéta Pilátová

Román vypráví o životě v exilu a o hledání spravedlnosti. Zatímco v rodné zemi komunisté budovali diktaturu, stavěl Jan Antonín Baťa v brazilské džungli nové Zlíny. Ideál nadšeného baťováka s pevně naplánovaným životem dostává na novém kontinentu úplně jiné rozměry a boj s chaosem nikdy nekončí. V románu se Jan Antonín snaží posmrtně vyprávět svůj příběh tak, jak ho prožil on, a ne jak ho líčila komunistická propaganda a její historikové. Vzpomíná na své nejbližší spolupracovníky a rádce, na vyhrané i prohrané bitvy, a nehodlá ze světa zmizet, dokud nenajde spravedlnost. Ale o starém i novém životě nevypráví sám. Hovoří o něm také ženy, které s ním žily exilový život v Brazílii — dcery Ludmila a Edita i vnučka Dolores, zeť Ljubodrag a další jeho souputníci. Suverénní vypravěčka Markéta Pilátová vystavěla na základě rodinných vzpomínek, deníků, dokumentů, Baťových prozaických i básnických pokusů neobyčejně čtivý román dvacátého století, v němž tolik jednoznačných činů lze interpretovat tolika protikladnými způsoby.

Stáhnout S Baťou v džungli knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu S Baťou v džungli je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy S Baťou v džungli kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

S Baťou v džungli z Markéta Pilátová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize S Baťou v džungli z Markéta Pilátová.

Populární vyhledávání: S Baťou v džungli pdf, stáhnout S Baťou v džungli pdf, stáhnout S Baťou v džungli knihu pdf, S Baťou v džungli kniha ve formátu pdf, zdarma S Baťou v džungli kniha ke stažení, zdarma S Baťou v džungli ebook ve formátu pdf, S Baťou v džungli knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout S Baťou v džungli pdf? Jak mohu stáhnout S Baťou v džungli kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout S Baťou v džungli zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu S Baťou v džungli? stáhnout S Baťou v džungli epub, stáhnout S Baťou v džungli ebook epub, S Baťou v džungli e-kniha ve formátu epub, zdarma S Baťou v džungli ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu S Baťou v džungli epub? Jak stáhnout knihu S Baťou v džungli ve formátu epub? S Baťou v džungli mobi, stáhnout S Baťou v džungli mobi, stáhnout S Baťou v džungli e-kniha mobi, S Baťou v džungli kniha ve formátu mobi, zdarma S Baťou v džungli ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu S Baťou v džungli mobi? Jak mohu stáhnout knihu S Baťou v džungli v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout S Baťou v džungli z Markéta Pilátová zdarma? Jak stáhnout S Baťou v džungli z Markéta Pilátová e-knihu zdarma?

Leave a Reply