S tromi psami za pätami

S tromi psami za pätami

S tromi psami za pätami stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy S tromi psami za pätami z Margita Ivaničková

 • Název knihy: S tromi psami za pätami
 • Autor knihy: Margita Ivaničková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 104
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-89727-83-4
 • EAN: 9788089727834
 • Dostupné soubory: s-tromi-psami-za-patami-318052.pdf, s-tromi-psami-za-patami-318052.epub, s-tromi-psami-za-patami-318052.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy S tromi psami za pätami v dolní části stránky

Shrnutí knihy S tromi psami za pätami z Margita Ivaničková

Humorný, ale aj vážny príbeh zo súčasnej rodiny od Margity Ivaničkovej S tromi psami za pätami s podtitulom Zvieratá vedia o nás viac, ako si myslíme zachytáva „vpád“ domácich zvierat do každodenného života detí, túžiacich po zvieratkách a ich rodičov, ktorí sa štvornožcom bránia, no napokon kapitulujú. Príbeh je prerozprávaný z pozície chlapca, Ľuboša, preto načiera i hlbšie do detskej duše. Začína presťahovaním sa do nového domu, ktorý postupne napĺňa deťmi vydrankané zvieracie osadenstvo. K záveru knihy sa túžba po zvieratách, ktoré naplnia život veselými príbehmi, zamení inou túžbou. Chlapec zatúži po vysnívanom smartfóne a toto želanie mu rodičia vyplnia bez podstatnejšieho odporu, netušiac skryté nebezpečenstvo. Do kontrastu sa dostáva život chlapca so zvieratami a život-neživot s novou technikou, uzavretie sa do seba v komunikačnom svete. Príbeh odráža vpád smartfónu do poľa záujmov dieťaťa a obrat v živote a správaní takto „postihnutého“ detského jedinca. Kniha je ľahkým, pritom pútavým čítaním zameraným na rozvíjanie záujmu detí o písané slovo na témy, ktoré sú im blízke. Hlavná postava prežíva v priebehu deja dvojnásobný prerod, ktorý je zaujímavým pre jej rovesníkov – deti vo veku 9 až 12 rokov. Zvonka môžu lepšie zhodnotiť javy a správanie, ktoré si možno samé na sebe nevšimnú. Neodmysliteľnú súčasť detskej knihy tvoria ilustrácie, ktorých autorom je výtvarník Juraj Oravec. Detského čitateľa teda upúta vydarená kresba i humorný podtón.

Stáhnout S tromi psami za pätami knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu S tromi psami za pätami je 104 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy S tromi psami za pätami kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

S tromi psami za pätami z Margita Ivaničková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize S tromi psami za pätami z Margita Ivaničková.

Populární vyhledávání: S tromi psami za pätami pdf, stáhnout S tromi psami za pätami pdf, stáhnout S tromi psami za pätami knihu pdf, S tromi psami za pätami kniha ve formátu pdf, zdarma S tromi psami za pätami kniha ke stažení, zdarma S tromi psami za pätami ebook ve formátu pdf, S tromi psami za pätami knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout S tromi psami za pätami pdf? Jak mohu stáhnout S tromi psami za pätami kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout S tromi psami za pätami zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu S tromi psami za pätami? stáhnout S tromi psami za pätami epub, stáhnout S tromi psami za pätami ebook epub, S tromi psami za pätami e-kniha ve formátu epub, zdarma S tromi psami za pätami ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu S tromi psami za pätami epub? Jak stáhnout knihu S tromi psami za pätami ve formátu epub? S tromi psami za pätami mobi, stáhnout S tromi psami za pätami mobi, stáhnout S tromi psami za pätami e-kniha mobi, S tromi psami za pätami kniha ve formátu mobi, zdarma S tromi psami za pätami ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu S tromi psami za pätami mobi? Jak mohu stáhnout knihu S tromi psami za pätami v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout S tromi psami za pätami z Margita Ivaničková zdarma? Jak stáhnout S tromi psami za pätami z Margita Ivaničková e-knihu zdarma?

Leave a Reply