Scarlett 1

Scarlett 1

Scarlett 1 stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Scarlett 1 z Alexandra Ripley

 • Název knihy: Scarlett 1
 • Autor knihy: Alexandra Ripley
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2009
 • Počet stránek: 292
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-249-1191-5
 • EAN: 9788024911915
 • Dostupné soubory: scarlett-1-73889.pdf, scarlett-1-73889.epub, scarlett-1-73889.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Scarlett 1 v dolní části stránky

Shrnutí knihy Scarlett 1 z Alexandra Ripley

Už léta patří srdce milionů čtenářů Scarlett O Harové a Rhettu Butlerovi, hrdinům nejslavnějšího světového bestselleru všech dob. Původně končil příběh Jihu proti Severu ve chvíli, kdy Rhett opouští svou ženu poté, co ztratili dcerku, přítelkyni Melanii i vzájemnou lásku. V roce 1991 se však kolo jejich osudů opět roztočilo. Alexandra Ripleyová přikročila k nelehkému úkolu oživit slavné literární postavy i prostředí, v němž žily. Scarlett se odmítá smířit s tím, že by ji Rhett navždy opustil – nemá o něm žádné zprávy a situace je pro ni tím obtížnější, že se od ní po Melaniině pohřbu odvrátili všichni staří známí z Atlanty. Ani Tara jí nepřináší takovou útěchu, po jaké toužila. Plantáž zchudla a místo důstojné Ellen a žoviálního Geralda O Hary tu nyní hospodaří Scarlettina hašteřivá sestra Suellen se svým udřeným manželem. Pro Scarlett je nejtěžší ranou smrt staré černé chůvy, která byla posledním pojítkem s minulostí. Odjíždí z Tary, kde v Suellenině péči zanechává obě své děti, které jí nikdy příliš nepřirostly k srdci, a vrací se do Atlanty v naději, že se tam snad přece jen objeví Rhett. Bez pozvání vyrazí do starobylého Charlestonu, kde se s pomocí svých tetiček seznamuje s Rhettovou rodinou. Scarlett se snaží krotit svou vzpurnou a nezávislou povahu a podrobuje se přísným konvencím v naději, že ji uzavřená charlestonská společnost přijme a pak snad i Rhett pochopí, že oni dva patří k sobě. Od manžela se jí však dostává jen odmítání a chladu, a přestože Scarlett využívá každé příležitosti, aby mohla být s ním, stále se jí nedaří dosáhnout svého. Scarlett se ale nevzdává a je rozhodnutá získat Rhetta za každou cenu – i kdyby ji to mělo stát život.

Stáhnout Scarlett 1 knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Scarlett 1 je 292 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Scarlett 1 kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Scarlett 1 z Alexandra Ripley – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Scarlett 1 z Alexandra Ripley.

Populární vyhledávání: Scarlett 1 pdf, stáhnout Scarlett 1 pdf, stáhnout Scarlett 1 knihu pdf, Scarlett 1 kniha ve formátu pdf, zdarma Scarlett 1 kniha ke stažení, zdarma Scarlett 1 ebook ve formátu pdf, Scarlett 1 knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Scarlett 1 pdf? Jak mohu stáhnout Scarlett 1 kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Scarlett 1 zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Scarlett 1? stáhnout Scarlett 1 epub, stáhnout Scarlett 1 ebook epub, Scarlett 1 e-kniha ve formátu epub, zdarma Scarlett 1 ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Scarlett 1 epub? Jak stáhnout knihu Scarlett 1 ve formátu epub? Scarlett 1 mobi, stáhnout Scarlett 1 mobi, stáhnout Scarlett 1 e-kniha mobi, Scarlett 1 kniha ve formátu mobi, zdarma Scarlett 1 ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Scarlett 1 mobi? Jak mohu stáhnout knihu Scarlett 1 v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Scarlett 1 z Alexandra Ripley zdarma? Jak stáhnout Scarlett 1 z Alexandra Ripley e-knihu zdarma?

Leave a Reply