Sedmé dítě

Sedmé dítě

Sedmé dítě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sedmé dítě z Erik Valeur

 • Název knihy: Sedmé dítě
 • Autor knihy: Erik Valeur
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 840
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7390-503-3
 • EAN: 9788073905033
 • Dostupné soubory: sedme-dite-332615.pdf, sedme-dite-332615.epub, sedme-dite-332615.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sedmé dítě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sedmé dítě z Erik Valeur

Těchto sedm narozených dětí má společné dvě věci: všechny přišly na svět v porodnici B ve státní nemocnici v Kodani, a všechny byly dány k adopci. V následujících měsících ženy ze známého sirotčince Kongslund pro všechny našly nové rodiny z různých částí Dánska. Dětí vyrůstají, aniž by cokoli věděly o své minulosti. O mnoho let později dostane pochybný novinář z ještě pochybnějších novin anonymní dopis. Dopis naznačuje, že jedno ze sedmi dětí skrývá tajemství a někdo udělá vše pro to, aby toto tajemství zůstalo neodhaleno. Příběh je zveřejněn a následky jsou velké. Je možné, že v posledních padesáti letech prestižní sirotčinec zakrýval milostné aféry bohatých a slavných Dánů. Jak dopadne skandál z nejvyšších kruhů? Sedm adoptovaných dětí, které už jsou dospělé, hledá tajemství svého původu. A všichni se zoufale snaží zjistit, který z nich je to sedmé dítě s tajemstvím. Toto je příběh o tom, jaké tajemství to je – a o vztazích mezi sedmi dětmi, jejichž životy se po desetiletích zase spojily. A také o systému sociální péče v Dánsku od 60. let až do současnosti.

Stáhnout Sedmé dítě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sedmé dítě je 840 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sedmé dítě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sedmé dítě z Erik Valeur – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sedmé dítě z Erik Valeur.

Populární vyhledávání: Sedmé dítě pdf, stáhnout Sedmé dítě pdf, stáhnout Sedmé dítě knihu pdf, Sedmé dítě kniha ve formátu pdf, zdarma Sedmé dítě kniha ke stažení, zdarma Sedmé dítě ebook ve formátu pdf, Sedmé dítě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sedmé dítě pdf? Jak mohu stáhnout Sedmé dítě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sedmé dítě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sedmé dítě? stáhnout Sedmé dítě epub, stáhnout Sedmé dítě ebook epub, Sedmé dítě e-kniha ve formátu epub, zdarma Sedmé dítě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sedmé dítě epub? Jak stáhnout knihu Sedmé dítě ve formátu epub? Sedmé dítě mobi, stáhnout Sedmé dítě mobi, stáhnout Sedmé dítě e-kniha mobi, Sedmé dítě kniha ve formátu mobi, zdarma Sedmé dítě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sedmé dítě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sedmé dítě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sedmé dítě z Erik Valeur zdarma? Jak stáhnout Sedmé dítě z Erik Valeur e-knihu zdarma?

Leave a Reply