Sedmilhářky

Sedmilhářky

Sedmilhářky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sedmilhářky z Liane Moriarty

 • Název knihy: Sedmilhářky
 • Autor knihy: Liane Moriarty
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 440
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2868-5
 • EAN: 9788024928685
 • Dostupné soubory: sedmilharky-259296.pdf, sedmilharky-259296.epub, sedmilharky-259296.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sedmilhářky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sedmilhářky z Liane Moriarty

Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi. Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela. Momentálně jí ztrpčuje život její exmanžel: po letech si zničehonic vzpomněl, že by se mohl taky podílet na výchově jejich společné dcery. Celeste je věčně zasněná, poněkud vynervovaná místní kráska. Co ji ale může trápit, když má tak hodného, hříšně bohatého manžela a přepychový dům? Snad jen ta jejich dvojčata jsou občas na zabití. Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou nejlepší kamarádky. Jsou však k sobě skutečně upřímné? Vždyť i drobné lži a polopravdy můžou časem vyústit v obrovskou tragédii. Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou. HBO natáčí podle této knižní předlohy minisérii s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích.

Stáhnout Sedmilhářky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sedmilhářky je 440 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sedmilhářky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sedmilhářky z Liane Moriarty – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sedmilhářky z Liane Moriarty.

Populární vyhledávání: Sedmilhářky pdf, stáhnout Sedmilhářky pdf, stáhnout Sedmilhářky knihu pdf, Sedmilhářky kniha ve formátu pdf, zdarma Sedmilhářky kniha ke stažení, zdarma Sedmilhářky ebook ve formátu pdf, Sedmilhářky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sedmilhářky pdf? Jak mohu stáhnout Sedmilhářky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sedmilhářky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sedmilhářky? stáhnout Sedmilhářky epub, stáhnout Sedmilhářky ebook epub, Sedmilhářky e-kniha ve formátu epub, zdarma Sedmilhářky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sedmilhářky epub? Jak stáhnout knihu Sedmilhářky ve formátu epub? Sedmilhářky mobi, stáhnout Sedmilhářky mobi, stáhnout Sedmilhářky e-kniha mobi, Sedmilhářky kniha ve formátu mobi, zdarma Sedmilhářky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sedmilhářky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sedmilhářky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sedmilhářky z Liane Moriarty zdarma? Jak stáhnout Sedmilhářky z Liane Moriarty e-knihu zdarma?

Leave a Reply