Selfies

Selfies

Selfies stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Selfies z Jussi Adler-Olsen

 • Název knihy: Selfies
 • Autor knihy: Jussi Adler-Olsen
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 512
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7577-161-2
 • EAN: 9788075771612
 • Dostupné soubory: selfies-330774.pdf, selfies-330774.epub, selfies-330774.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Selfies v dolní části stránky

Shrnutí knihy Selfies z Jussi Adler-Olsen

Sedmý případ oddělení Q Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti. Mezitím v kodaňském parku najdou zavražděnou starší paní, šílený řidič zahájí smrtící hon na mladou ženu a jinde se plánují další trestné činy: děje se to bez vzájemné souvislosti, nebo mají případy něco společného? Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Čtveřici chybí jeden člen, a jak se zdá, smůla se jí lepí na paty. Dokážou zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?

Stáhnout Selfies knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Selfies je 512 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Selfies kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Selfies z Jussi Adler-Olsen – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Selfies z Jussi Adler-Olsen.

Populární vyhledávání: Selfies pdf, stáhnout Selfies pdf, stáhnout Selfies knihu pdf, Selfies kniha ve formátu pdf, zdarma Selfies kniha ke stažení, zdarma Selfies ebook ve formátu pdf, Selfies knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Selfies pdf? Jak mohu stáhnout Selfies kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Selfies zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Selfies? stáhnout Selfies epub, stáhnout Selfies ebook epub, Selfies e-kniha ve formátu epub, zdarma Selfies ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Selfies epub? Jak stáhnout knihu Selfies ve formátu epub? Selfies mobi, stáhnout Selfies mobi, stáhnout Selfies e-kniha mobi, Selfies kniha ve formátu mobi, zdarma Selfies ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Selfies mobi? Jak mohu stáhnout knihu Selfies v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Selfies z Jussi Adler-Olsen zdarma? Jak stáhnout Selfies z Jussi Adler-Olsen e-knihu zdarma?

Leave a Reply