Seminár z matematiky

Seminár z matematiky

Seminár z matematiky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Seminár z matematiky z Zbyněk Kubáček

 • Název knihy: Seminár z matematiky
 • Autor knihy: Zbyněk Kubáček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 240
 • Žánrové knihy: Matematika
 • ISBN: 978-80-8067-309-3
 • EAN: 9788080673093
 • Dostupné soubory: seminar-z-matematiky-329937.pdf, seminar-z-matematiky-329937.epub, seminar-z-matematiky-329937.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Seminár z matematiky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Seminár z matematiky z Zbyněk Kubáček

Publikácia renomovaných slovenských matematikov – pedagógov obsahuje veľké množstvo vysvetlených, riešených úloh ako ja ďalších úloh na precvičenie. Obsahuje aj úlohy vhodné ako príprava na slovenské a české vysoké školy.

Obsah
1. Základy matematiky
2. Funkcia, jej graf a základné vlastnosti
3. Lineárna funkcia, lineárne rovnice a nerovnice
4. Kvadratická funkcia, kvadratické rovnice a nerovnice
5. Goniometrické funkcie, rovnice a nerovnice
6. Mocninové funkcie, mocniny a odmocniny

Stáhnout Seminár z matematiky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Seminár z matematiky je 240 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Seminár z matematiky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Seminár z matematiky z Zbyněk Kubáček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Seminár z matematiky z Zbyněk Kubáček.

Populární vyhledávání: Seminár z matematiky pdf, stáhnout Seminár z matematiky pdf, stáhnout Seminár z matematiky knihu pdf, Seminár z matematiky kniha ve formátu pdf, zdarma Seminár z matematiky kniha ke stažení, zdarma Seminár z matematiky ebook ve formátu pdf, Seminár z matematiky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Seminár z matematiky pdf? Jak mohu stáhnout Seminár z matematiky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Seminár z matematiky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Seminár z matematiky? stáhnout Seminár z matematiky epub, stáhnout Seminár z matematiky ebook epub, Seminár z matematiky e-kniha ve formátu epub, zdarma Seminár z matematiky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Seminár z matematiky epub? Jak stáhnout knihu Seminár z matematiky ve formátu epub? Seminár z matematiky mobi, stáhnout Seminár z matematiky mobi, stáhnout Seminár z matematiky e-kniha mobi, Seminár z matematiky kniha ve formátu mobi, zdarma Seminár z matematiky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Seminár z matematiky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Seminár z matematiky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Seminár z matematiky z Zbyněk Kubáček zdarma? Jak stáhnout Seminár z matematiky z Zbyněk Kubáček e-knihu zdarma?

Leave a Reply