Sempre – Navěky

Sempre – Navěky

Sempre – Navěky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sempre – Navěky z J.M. Darhower

 • Název knihy: Sempre – Navěky
 • Autor knihy: J.M. Darhower
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 520
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-87543-78-8
 • EAN: 9788087543788
 • Dostupné soubory: sempre-naveky-257111.pdf, sempre-naveky-257111.epub, sempre-naveky-257111.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sempre – Navěky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sempre – Navěky z J.M. Darhower

Sedmnáctiletá Haven Antonelli nikdy nepoznala svobodu. Od malička vyrůstala v izolaci uprostřed pouště, kde spolu s matkou tvrdě pracovala a trpěla nelidským zacházením. Obě se staly oběťmi obchodu s lidmi organizovaného mafií. Jednoho dne se ale na farmě objeví doktor Vincent DeMarco a dává Haven šanci na nový život. Ta se musí rozhodnout – buď opustí matku a odejde s DeMarcem, nebo zemře. V doktorově domě v severokarolínském městečku Durante se Haven seznámí s jeho dvěma syny Dominicem a Carminem. Ti nikdy nepoznali nouzi a nic jim v životě nechybí – ovšem kromě matky, která záhadně zemřela. Carmine je výbušný, nezvladatelný mladý muž, kterému není nic svaté a odmítá jakoukoli odpovědnost. Láska k Haven ho ale změní a oba brzy musí přehodnonit všechno, čemu doposud věřili. Čím hlouběji se zaplétají do pavučiny lží a tajemství, tím víc zjišťují, že i přes zdánlivé rozdíly jsou si velmi podobní. Oba chtějí uniknout okolnímu nebezpečnému světu, jemuž vládnou moc a peníze, ale řetězec událostí, které se daly do pohybu už dávno před jejich narozením, ohrožuje jejich životní plány i samotnou existenci. Ve světě mafie jsou zrada a násilí všední součástí života, nic není zadarmo a slovo navěky – sempre dostává trpkou příchuť.

Stáhnout Sempre – Navěky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sempre – Navěky je 520 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sempre – Navěky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sempre – Navěky z J.M. Darhower – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sempre – Navěky z J.M. Darhower.

Populární vyhledávání: Sempre – Navěky pdf, stáhnout Sempre – Navěky pdf, stáhnout Sempre – Navěky knihu pdf, Sempre – Navěky kniha ve formátu pdf, zdarma Sempre – Navěky kniha ke stažení, zdarma Sempre – Navěky ebook ve formátu pdf, Sempre – Navěky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sempre – Navěky pdf? Jak mohu stáhnout Sempre – Navěky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sempre – Navěky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sempre – Navěky? stáhnout Sempre – Navěky epub, stáhnout Sempre – Navěky ebook epub, Sempre – Navěky e-kniha ve formátu epub, zdarma Sempre – Navěky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sempre – Navěky epub? Jak stáhnout knihu Sempre – Navěky ve formátu epub? Sempre – Navěky mobi, stáhnout Sempre – Navěky mobi, stáhnout Sempre – Navěky e-kniha mobi, Sempre – Navěky kniha ve formátu mobi, zdarma Sempre – Navěky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sempre – Navěky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sempre – Navěky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sempre – Navěky z J.M. Darhower zdarma? Jak stáhnout Sempre – Navěky z J.M. Darhower e-knihu zdarma?

Leave a Reply