Senilita Vladimíra P.

Senilita Vladimíra P.

Senilita Vladimíra P. stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Senilita Vladimíra P. z Michael Honig

 • Název knihy: Senilita Vladimíra P.
 • Autor knihy: Michael Honig
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 280
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-257-2194-0
 • EAN: 9788025721940
 • Dostupné soubory: senilita-vladimira-p-347067.pdf, senilita-vladimira-p-347067.epub, senilita-vladimira-p-347067.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Senilita Vladimíra P. v dolní části stránky

Shrnutí knihy Senilita Vladimíra P. z Michael Honig

Kousavá satira na současné Rusko a humorná variace na Orwellovu Farmu zvířat, v níž autor ukazuje, jak Vladimír Vladimírovič zkorumpoval svou zemi a oškubal její občany po stránce kulturní, duchovní a mravní. Odehrává se v blízké budoucnosti, kdy „pacient č. 1“ tráví svá pozdní léta na prezidentské dače a vzpomíná, jaké to bylo, když cinkal penězi a řinčel zbraněmi. Nemá tušení, že zaměstnanci ho bezostyšně okrádají a zneužívají. Jedinou čistou duší v jeho blízkosti je ošetřovatel Šeremetěv, ale i ten nakonec váhá, jak se zachovat, protože jeho synovci hrozí tvrdý žalář a on potřebuje peníze na úplatek. Kuchař se zmíní, jak to kolem Vladimíra Vladimíroviče chodí, a Šeremetěv stojí před zásadním morálním dilematem. V tomto bodě kniha upomíná na Dostojevského Idiota nebo Bratry Karamazovy.

Stáhnout Senilita Vladimíra P. knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Senilita Vladimíra P. je 280 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Senilita Vladimíra P. kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Senilita Vladimíra P. z Michael Honig – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Senilita Vladimíra P. z Michael Honig.

Populární vyhledávání: Senilita Vladimíra P. pdf, stáhnout Senilita Vladimíra P. pdf, stáhnout Senilita Vladimíra P. knihu pdf, Senilita Vladimíra P. kniha ve formátu pdf, zdarma Senilita Vladimíra P. kniha ke stažení, zdarma Senilita Vladimíra P. ebook ve formátu pdf, Senilita Vladimíra P. knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Senilita Vladimíra P. pdf? Jak mohu stáhnout Senilita Vladimíra P. kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Senilita Vladimíra P. zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Senilita Vladimíra P.? stáhnout Senilita Vladimíra P. epub, stáhnout Senilita Vladimíra P. ebook epub, Senilita Vladimíra P. e-kniha ve formátu epub, zdarma Senilita Vladimíra P. ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Senilita Vladimíra P. epub? Jak stáhnout knihu Senilita Vladimíra P. ve formátu epub? Senilita Vladimíra P. mobi, stáhnout Senilita Vladimíra P. mobi, stáhnout Senilita Vladimíra P. e-kniha mobi, Senilita Vladimíra P. kniha ve formátu mobi, zdarma Senilita Vladimíra P. ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Senilita Vladimíra P. mobi? Jak mohu stáhnout knihu Senilita Vladimíra P. v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Senilita Vladimíra P. z Michael Honig zdarma? Jak stáhnout Senilita Vladimíra P. z Michael Honig e-knihu zdarma?

Leave a Reply