Serpentiny času

Serpentiny času

Serpentiny času stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Serpentiny času z Václav Špale

 • Název knihy: Serpentiny času
 • Autor knihy: Václav Špale
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 132
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-87683-67-5
 • EAN: 9788087683675
 • Dostupné soubory: serpentiny-casu-313195.pdf, serpentiny-casu-313195.epub, serpentiny-casu-313195.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Serpentiny času v dolní části stránky

Shrnutí knihy Serpentiny času z Václav Špale

Synagoga na Palmovce v pražské Libni je jednou z mála zachovaných připomínek dávné historie této kdysi významné židovské lokality. Příběh židovské čtvrti a jejích obyvatel je plný zákrut, stoupání a často klesání prudkými serpentinami do temných hlubin, tak, jak se převracely osudy židovského národa v českých a evropských dějinách. Je to příběh téměř zapomenutý, utonulý v nadlouho zastaveném čase. Ale také příběh nový, v němž se čas opět rozeběhl. V roce 1994 se v Synagoze uskutečnila první výstava několika současných českých výtvarníků a v následujících letech vytvořilo sdružení SERPENS z libeňské Synagogy jeden z nejpoetičtějších pražských prostorů pro různé příležitosti – výstavy, divadelní představení, literární pořady, koncerty, filmové projekce. Knížka zachycuje příběh Synagogy počínaje historií někdejšího libeňského Judenstadtu po současnost.

Stáhnout Serpentiny času knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Serpentiny času je 132 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Serpentiny času kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Serpentiny času z Václav Špale – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Serpentiny času z Václav Špale.

Populární vyhledávání: Serpentiny času pdf, stáhnout Serpentiny času pdf, stáhnout Serpentiny času knihu pdf, Serpentiny času kniha ve formátu pdf, zdarma Serpentiny času kniha ke stažení, zdarma Serpentiny času ebook ve formátu pdf, Serpentiny času knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Serpentiny času pdf? Jak mohu stáhnout Serpentiny času kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Serpentiny času zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Serpentiny času? stáhnout Serpentiny času epub, stáhnout Serpentiny času ebook epub, Serpentiny času e-kniha ve formátu epub, zdarma Serpentiny času ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Serpentiny času epub? Jak stáhnout knihu Serpentiny času ve formátu epub? Serpentiny času mobi, stáhnout Serpentiny času mobi, stáhnout Serpentiny času e-kniha mobi, Serpentiny času kniha ve formátu mobi, zdarma Serpentiny času ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Serpentiny času mobi? Jak mohu stáhnout knihu Serpentiny času v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Serpentiny času z Václav Špale zdarma? Jak stáhnout Serpentiny času z Václav Špale e-knihu zdarma?

Leave a Reply