Služebná z hostince

Služebná z hostince

Služebná z hostince stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Služebná z hostince z Dilly Court

 • Název knihy: Služebná z hostince
 • Autor knihy: Dilly Court
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-269-0710-7
 • EAN: 9788026907107
 • Dostupné soubory: sluzebna-z-hostince-332895.pdf, sluzebna-z-hostince-332895.epub, sluzebna-z-hostince-332895.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Služebná z hostince v dolní části stránky

Shrnutí knihy Služebná z hostince z Dilly Court

Lottie Laneová, pokojská v rušném zájezdním hostinci U Dvoukrké labutě v centru Londýna, zná jen dřinu od rána do noci a pohlavky od věčně nespokojené paní domácí. Jednou večer přivezou vojáci do hostince svého kamaráda, který utrpěl těžký otřes mozku a vážné pohmožděniny. Zatímco se Lottie o mladíka svědomitě stará a přispívá k jeho rychlému uzdravení, zjišťuje, že může svůj život zasvětit jiné, prospěšnější práci. A tak když jí nespoutaná a impulzivní lady Aurelie Dashwoodová, manželka britského důstojníka, nabídne místo své osobní služebné, Lottie, která touží ošetřovat vojáky raněné během Krymské války, bez váhání souhlasí. Po dobrodružné plavbě se ocitá v Balaklavě poblíž Sevastopolu, kde odhaluje jak válečné hrůzy, tak podvody, lži a tajemství britské smetánky. Tragická událost ji přinutí k návratu do Anglie, kde hrozí, že ztratí své nejbližší a skončí v nejhlubší bídě. Avšak Lottie se nevzdává a díky své síle a odhodlání, ale i nezištné pomoci svých přátel se dokáže postarat nejen sama o sebe, ale také o svého invalidního otce, a znovu nalézt štěstí a smysl života.

Stáhnout Služebná z hostince knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Služebná z hostince je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Služebná z hostince kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Služebná z hostince z Dilly Court – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Služebná z hostince z Dilly Court.

Populární vyhledávání: Služebná z hostince pdf, stáhnout Služebná z hostince pdf, stáhnout Služebná z hostince knihu pdf, Služebná z hostince kniha ve formátu pdf, zdarma Služebná z hostince kniha ke stažení, zdarma Služebná z hostince ebook ve formátu pdf, Služebná z hostince knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Služebná z hostince pdf? Jak mohu stáhnout Služebná z hostince kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Služebná z hostince zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Služebná z hostince? stáhnout Služebná z hostince epub, stáhnout Služebná z hostince ebook epub, Služebná z hostince e-kniha ve formátu epub, zdarma Služebná z hostince ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Služebná z hostince epub? Jak stáhnout knihu Služebná z hostince ve formátu epub? Služebná z hostince mobi, stáhnout Služebná z hostince mobi, stáhnout Služebná z hostince e-kniha mobi, Služebná z hostince kniha ve formátu mobi, zdarma Služebná z hostince ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Služebná z hostince mobi? Jak mohu stáhnout knihu Služebná z hostince v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Služebná z hostince z Dilly Court zdarma? Jak stáhnout Služebná z hostince z Dilly Court e-knihu zdarma?

Leave a Reply