Slušná jízda

Slušná jízda

Slušná jízda stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Slušná jízda z Irvine Welsh

 • Název knihy: Slušná jízda
 • Autor knihy: Irvine Welsh
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 504
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7390-420-3
 • EAN: 9788073904203
 • Dostupné soubory: slusna-jizda-313823.pdf, slusna-jizda-313823.epub, slusna-jizda-313823.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Slušná jízda v dolní části stránky

Shrnutí knihy Slušná jízda z Irvine Welsh

Irvine Welsh vrací na scénu jednu ze svých nejznámějších a nejmilovanějších postav – Terryho „Juice“ Lawsona, který se poprvé objevil v románu Lepidlo. SLUŠNOU JÍZDOU se autor vrací do Edinburghu, dějiště mnoha jeho románů.

Terry je mnoho mužů v jednom: je prvotřídní děvkař, dealer drog, příležitostný pornoherec i taxikář. Při společné jízdě v jeho taxíku ulicemi Eninburghu potkáme spoustu podivuhodných postav, z nichž každá představí své vlastní „jedinečné“ vlohy. Vyhraje svůj zápas s hurikánem? Podaří se mu využít „krásy“ Jinty Magdalen, aby dostal jejího přiblblého milence Wee Jontyho z vězení? Povede se mu odhalit skutečné úmysly bezohledného amerického obchodníka a hvězdy televizní reality show Ronalda Checkera? A především, bude Terry schopen překonat depku, když ho strašná událost připraví o jeho sexuální mužnost? Nebo mu nadšení pro golf bude stačit jako náhražka sexu? – SLUŠNÁ jízda? Už ten název moc nesedí, co? Takže připoutat prosím a připravte se na NEZAPOMENUTELNOU jízdu!

Stáhnout Slušná jízda knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Slušná jízda je 504 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Slušná jízda kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Slušná jízda z Irvine Welsh – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Slušná jízda z Irvine Welsh.

Populární vyhledávání: Slušná jízda pdf, stáhnout Slušná jízda pdf, stáhnout Slušná jízda knihu pdf, Slušná jízda kniha ve formátu pdf, zdarma Slušná jízda kniha ke stažení, zdarma Slušná jízda ebook ve formátu pdf, Slušná jízda knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Slušná jízda pdf? Jak mohu stáhnout Slušná jízda kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Slušná jízda zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Slušná jízda? stáhnout Slušná jízda epub, stáhnout Slušná jízda ebook epub, Slušná jízda e-kniha ve formátu epub, zdarma Slušná jízda ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Slušná jízda epub? Jak stáhnout knihu Slušná jízda ve formátu epub? Slušná jízda mobi, stáhnout Slušná jízda mobi, stáhnout Slušná jízda e-kniha mobi, Slušná jízda kniha ve formátu mobi, zdarma Slušná jízda ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Slušná jízda mobi? Jak mohu stáhnout knihu Slušná jízda v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Slušná jízda z Irvine Welsh zdarma? Jak stáhnout Slušná jízda z Irvine Welsh e-knihu zdarma?

Leave a Reply