Smáli se Galileovi

Smáli se Galileovi

Smáli se Galileovi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Smáli se Galileovi z Albert Jack

 • Název knihy: Smáli se Galileovi
 • Autor knihy: Albert Jack
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7429-807-3
 • EAN: 9788074298073
 • Dostupné soubory: smali-se-galileovi-313788.pdf, smali-se-galileovi-313788.epub, smali-se-galileovi-313788.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Smáli se Galileovi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Smáli se Galileovi z Albert Jack

Když Galileo poprvé přišel s myšlenkou, že Země není středem vesmíru, tak se mu vysmáli. O rádiu ještě před sto lety kdosi prohlásil: „Ta bezdrátová hudební krabice nemá žádnou obchodní hodnotu. Kdo by platil za zprávu, která není učena jasně dané osobě!“ Totéž říkali o televizi: „Americké rodiny nebudou sedět okolo překližkové krabice a hodiny v kuse na ni zírat.“ Telefon byl ústy ředitele Britské pošty odmítnut jako bezvýznamná hračka se slovy: „Díky, máme skvělé poslíčky.“ Jednatel společnost IBM si myslel, že na celém světě se prodá maximálně pět počítačů. Naštěstí pro něj (i pro nás) to jeho syn viděl jinak. A tryskový motor, který změnil život nám všem, málem stál Franka Whittla ten jeho, ale on to nevzdal. Členům Beatles bylo zase řečeno, že kytarovým kapelám už pomalu odzvonilo, a Elvisovi radili, ať jde radši řídit kamion…

A o tom je celá tato kniha – o tom, jak si někdo někde řekl: „Tohle by se dalo udělat líp“, a pak strávil roky vymýšlením. Jak často musel slyšet slova: „To nebude fungovat!“ Někdy se už nelze dopátrat, jak to bylo, ale u spousty vynálezů víme přesně, kdo je objevil a jak. Ve čtivé, poutavě napsané knížce britského historika a spisovatele Alberta Jacka se dočtete příběhy nejrůznějších vynálezů a vynálezců, kteří navzdory pochybnostem svých souputníků uspěli a změnili svět.

Stáhnout Smáli se Galileovi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Smáli se Galileovi je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Smáli se Galileovi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Smáli se Galileovi z Albert Jack – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Smáli se Galileovi z Albert Jack.

Populární vyhledávání: Smáli se Galileovi pdf, stáhnout Smáli se Galileovi pdf, stáhnout Smáli se Galileovi knihu pdf, Smáli se Galileovi kniha ve formátu pdf, zdarma Smáli se Galileovi kniha ke stažení, zdarma Smáli se Galileovi ebook ve formátu pdf, Smáli se Galileovi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Smáli se Galileovi pdf? Jak mohu stáhnout Smáli se Galileovi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Smáli se Galileovi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Smáli se Galileovi? stáhnout Smáli se Galileovi epub, stáhnout Smáli se Galileovi ebook epub, Smáli se Galileovi e-kniha ve formátu epub, zdarma Smáli se Galileovi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Smáli se Galileovi epub? Jak stáhnout knihu Smáli se Galileovi ve formátu epub? Smáli se Galileovi mobi, stáhnout Smáli se Galileovi mobi, stáhnout Smáli se Galileovi e-kniha mobi, Smáli se Galileovi kniha ve formátu mobi, zdarma Smáli se Galileovi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Smáli se Galileovi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Smáli se Galileovi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Smáli se Galileovi z Albert Jack zdarma? Jak stáhnout Smáli se Galileovi z Albert Jack e-knihu zdarma?

Leave a Reply