Smluvní podmínky FIDIC

Smluvní podmínky FIDIC

Smluvní podmínky FIDIC stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Smluvní podmínky FIDIC z Klee Lukáš

 • Název knihy: Smluvní podmínky FIDIC
 • Autor knihy: Klee Lukáš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 420
 • Žánrové knihy: Předpisy pro podnikání
 • ISBN: 978-80-7552-161-3
 • EAN: 9788075521613
 • Dostupné soubory: smluvni-podminky-fidic-334964.pdf, smluvni-podminky-fidic-334964.epub, smluvni-podminky-fidic-334964.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Smluvní podmínky FIDIC v dolní části stránky

Shrnutí knihy Smluvní podmínky FIDIC z Klee Lukáš

Předkládaná monografie je druhým, aktualizovaným a doplněným vydáním publikace z roku 2011. Autor v deseti kapitolách představuje vzorové dokumenty FIDIC a zabývá se jejich užíváním v České republice, často v porovnání se zahraničím. Zaměřuje se na správce stavby, alokaci rizik, cenu díla, dobu pro dokončení díla a změny díla. Věnuje se rovněž uplatňování claimů a řešení sporů z nich vyplývajících. Jedna z kapitol pak cílí na užití smluvních podmínek FIDIC při zadávání veřejných zakázek v souladu s platnou a účinnou právní úpravou.
Součástí publikace je kompletní znění tří nejpoužívanějších vzorů smluvních podmínek, a to CONS (Red Book), P&DB (Yellow Book) a EPC (Silver Book).
Publikaci doplňují nejen praktické poznatky z rozsáhlých zkušeností autora, ale také důležitá rozhodnutí českých i zahraničních soudů v oblasti stavebního práva.
Tuto knihu využijí zadavatelé i zhotovitelé staveb, subjekty dozoru, konzultační inženýři, ale také znalci, poradci, advokáti, podnikoví právníci, rozhodci i soudci.

Stáhnout Smluvní podmínky FIDIC knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Smluvní podmínky FIDIC je 420 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Smluvní podmínky FIDIC kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Smluvní podmínky FIDIC z Klee Lukáš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Smluvní podmínky FIDIC z Klee Lukáš.

Populární vyhledávání: Smluvní podmínky FIDIC pdf, stáhnout Smluvní podmínky FIDIC pdf, stáhnout Smluvní podmínky FIDIC knihu pdf, Smluvní podmínky FIDIC kniha ve formátu pdf, zdarma Smluvní podmínky FIDIC kniha ke stažení, zdarma Smluvní podmínky FIDIC ebook ve formátu pdf, Smluvní podmínky FIDIC knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Smluvní podmínky FIDIC pdf? Jak mohu stáhnout Smluvní podmínky FIDIC kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Smluvní podmínky FIDIC zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Smluvní podmínky FIDIC? stáhnout Smluvní podmínky FIDIC epub, stáhnout Smluvní podmínky FIDIC ebook epub, Smluvní podmínky FIDIC e-kniha ve formátu epub, zdarma Smluvní podmínky FIDIC ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Smluvní podmínky FIDIC epub? Jak stáhnout knihu Smluvní podmínky FIDIC ve formátu epub? Smluvní podmínky FIDIC mobi, stáhnout Smluvní podmínky FIDIC mobi, stáhnout Smluvní podmínky FIDIC e-kniha mobi, Smluvní podmínky FIDIC kniha ve formátu mobi, zdarma Smluvní podmínky FIDIC ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Smluvní podmínky FIDIC mobi? Jak mohu stáhnout knihu Smluvní podmínky FIDIC v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Smluvní podmínky FIDIC z Klee Lukáš zdarma? Jak stáhnout Smluvní podmínky FIDIC z Klee Lukáš e-knihu zdarma?

Leave a Reply