Smrť na druhom brehu

Smrť na druhom brehu

Smrť na druhom brehu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Smrť na druhom brehu z Dominik Dán

 • Název knihy: Smrť na druhom brehu
 • Autor knihy: Dominik Dán
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-556-2593-5
 • EAN: 9788055625935
 • Dostupné soubory: smrt-na-druhom-brehu-312041.pdf, smrt-na-druhom-brehu-312041.epub, smrt-na-druhom-brehu-312041.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Smrť na druhom brehu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Smrť na druhom brehu z Dominik Dán

Začiatky deväťdesiatych rokov boli hektickým obdobím nielen na oddelení vrážd, ale v celej spoločnosti. Čo sa dialo v Našom Meste automaticky registrovali aj detektívi, a nielen registrovali, aj riešili, vyšetrovali a vypočúvali. Zo zelenáča Richarda Krauza je samostatne pracujúci detektív a s parťákom Jozefom Fischerom zvaným Chosé riešia jeden prípad za druhým. Tento sa stal na jar 1994 ? na brehu rieky Morava na úrovni 4. kilometrovníka našli dvaja výrastkovia polozahrabanú, polorozpadnutú mŕtvolu muža. Nič zvláštne, pokojne mohla skončiť v krematóriu a na štátne trovy jej mohli podkúriť – to by ale nesmela mať uprostred čela pravidelný kruhový otvor s priemerom 9 mm. Stačil jeden pohľad a dvojici detektívov bolo hneď jasné, že ho nespôsobil vrták, ale olovo odliate do tvaru guľky. No z akej pištole bola vystrelená a čia ruka ju v tom momente držala, sa dozvedia až po dlhom vyšetrovaní, Chlapci z mord partie sa riadne zapotia, lebo nič nevedia ani o vrahovi, ani o obeti. Mŕtvy chlap nikomu nechýba. Nevedia ani to, že kruhový otvor uprostred čela sa onedlho stane symbolom vybavovania si účtov v podsvetí, ktoré sa práve začína formovať.

Stáhnout Smrť na druhom brehu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Smrť na druhom brehu je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Smrť na druhom brehu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Smrť na druhom brehu z Dominik Dán – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Smrť na druhom brehu z Dominik Dán.

Populární vyhledávání: Smrť na druhom brehu pdf, stáhnout Smrť na druhom brehu pdf, stáhnout Smrť na druhom brehu knihu pdf, Smrť na druhom brehu kniha ve formátu pdf, zdarma Smrť na druhom brehu kniha ke stažení, zdarma Smrť na druhom brehu ebook ve formátu pdf, Smrť na druhom brehu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Smrť na druhom brehu pdf? Jak mohu stáhnout Smrť na druhom brehu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Smrť na druhom brehu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Smrť na druhom brehu? stáhnout Smrť na druhom brehu epub, stáhnout Smrť na druhom brehu ebook epub, Smrť na druhom brehu e-kniha ve formátu epub, zdarma Smrť na druhom brehu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Smrť na druhom brehu epub? Jak stáhnout knihu Smrť na druhom brehu ve formátu epub? Smrť na druhom brehu mobi, stáhnout Smrť na druhom brehu mobi, stáhnout Smrť na druhom brehu e-kniha mobi, Smrť na druhom brehu kniha ve formátu mobi, zdarma Smrť na druhom brehu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Smrť na druhom brehu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Smrť na druhom brehu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Smrť na druhom brehu z Dominik Dán zdarma? Jak stáhnout Smrť na druhom brehu z Dominik Dán e-knihu zdarma?

Leave a Reply