Smrt v rodině

Smrt v rodině

Smrt v rodině stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Smrt v rodině z Karl Ove Knausgärd

 • Název knihy: Smrt v rodině
 • Autor knihy: Karl Ove Knausgärd
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 416
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1713-9
 • EAN: 9788020717139
 • Dostupné soubory: smrt-v-rodine-281395.pdf, smrt-v-rodine-281395.epub, smrt-v-rodine-281395.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Smrt v rodině v dolní části stránky

Shrnutí knihy Smrt v rodině z Karl Ove Knausgärd

Přímočarý, upřímný a poctivý – ale také gigantický, kontroverzní a provokativní: těmito přívlastky (a ještě mnoha dalšími) je označován autobiografický román Můj boj (v originále Min kamp), který se kritika i média nebály prohlásit za literární událost 21. století a který ze svého autora, norského spisovatele Karla Ove Knausgarda, učinil globální hvězdu první velikosti. A přitom stačilo tak málo: do široka se rozepsat o sobě a o čemkoli, co se děje kolem, kdykoli odbočit z děje, vzpomínat, uvažovat. Na počátku této všeobjímající, necenzurované a místy až groteskní zpovědi stojí události spjaté s Knausgardovým problematickým vztahem k otci – právě ten a posléze jeho skon tvoří ústřední téma první části celkem šestisvazkového opusu, jímž si Knausgard dokázal znepřátelit půlku vlastní rodiny, zato však prodat jen v Norsku půl milionu výtisků a ve Spojených státech postavit stovky lidí do front na podpis. Můj boj lze totiž vnímat nejen jako příběh někoho cizího, ale též coby výpověď o nás samých, o našich myšlenkách, ke kterým bychom se často ani nepřiznali, a životech, které jsou často tak nudné… Karl Ove Knausgard si Mým bojem vysloužil přirovnání k novodobému Marcelu Proustovi, a ne náhodou.

Stáhnout Smrt v rodině knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Smrt v rodině je 416 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Smrt v rodině kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Smrt v rodině z Karl Ove Knausgärd – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Smrt v rodině z Karl Ove Knausgärd.

Populární vyhledávání: Smrt v rodině pdf, stáhnout Smrt v rodině pdf, stáhnout Smrt v rodině knihu pdf, Smrt v rodině kniha ve formátu pdf, zdarma Smrt v rodině kniha ke stažení, zdarma Smrt v rodině ebook ve formátu pdf, Smrt v rodině knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Smrt v rodině pdf? Jak mohu stáhnout Smrt v rodině kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Smrt v rodině zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Smrt v rodině? stáhnout Smrt v rodině epub, stáhnout Smrt v rodině ebook epub, Smrt v rodině e-kniha ve formátu epub, zdarma Smrt v rodině ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Smrt v rodině epub? Jak stáhnout knihu Smrt v rodině ve formátu epub? Smrt v rodině mobi, stáhnout Smrt v rodině mobi, stáhnout Smrt v rodině e-kniha mobi, Smrt v rodině kniha ve formátu mobi, zdarma Smrt v rodině ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Smrt v rodině mobi? Jak mohu stáhnout knihu Smrt v rodině v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Smrt v rodině z Karl Ove Knausgärd zdarma? Jak stáhnout Smrt v rodině z Karl Ove Knausgärd e-knihu zdarma?

Leave a Reply