Som, aká som!

Som, aká som!

Som, aká som! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Som, aká som! z Lena Riečanská

 • Název knihy: Som, aká som!
 • Autor knihy: Lena Riečanská
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-8061-948-0
 • EAN: 9788080619480
 • Dostupné soubory: som-aka-som-312684.pdf, som-aka-som-312684.epub, som-aka-som-312684.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Som, aká som! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Som, aká som! z Lena Riečanská

Lena Riečanská je autorkou piatich kníh pre dospelých čitateľov, dielo Som, aká som! je jej štvrtým titulom pre deti a mládež. Alica a Nikola majú sladkých štrnásť. V 8.B sa stretli tínedžeri s rôznym rodinným zázemím, žijúci v odlišných svetoch. Vďaka okolnostiam našli nerozlučné priateľstvo, ktoré im pomohlo prekonať predsudky. Je tam veselo aj vážne. Dej je zameraný na priateľstvo, nahliadnutím do duše mládeže, poukázaním na charaktery, skryté túžby, odhalí povahové črty, ktoré čitateľa prekvapia. Je ukážkou toho, že čierna nemusí evokovať zlo a biela dobro. Pri prvom pohľade netreba človeka odsúdiť, ale počkať na jeho činy. Nie sú dôležité šaty, dôležité je srdce. Okolo krúži láska. Tej sa v živote nikto nevyhne. Čítajte srdcom, dej vám prenikne do duše. Pôsobivé ilustrácie Lucie Zajac Valovej interpretujú vnútornú dynamiku príbehu a vhodným spôsobom dopĺňajú text.

Knihu odporúča Občianske združenie Detský čin roka a herečka a moderátorka Katka Brychtová, ktorá na jej margo napísala: "Nie je jednoduché písať pre deti a špeciálne pre tínedžerov. Ale Lena Riečanská to vie. Aj v dnešných časoch, keď sa to možno nenosí, treba konať dobro. Treba myslieť nielen na seba, ale aj na druhých. A treba pomáhať tým, ktorí sú slabší, zraniteľní. Hlavní hrdinovia tohto príbehu idú príkladom. Svojim spolužiakom, učiteľom, rodičom, a vlastne nám všetkým. Tak sa nechajme inšpirovať".

Stáhnout Som, aká som! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Som, aká som! je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Som, aká som! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Som, aká som! z Lena Riečanská – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Som, aká som! z Lena Riečanská.

Populární vyhledávání: Som, aká som! pdf, stáhnout Som, aká som! pdf, stáhnout Som, aká som! knihu pdf, Som, aká som! kniha ve formátu pdf, zdarma Som, aká som! kniha ke stažení, zdarma Som, aká som! ebook ve formátu pdf, Som, aká som! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Som, aká som! pdf? Jak mohu stáhnout Som, aká som! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Som, aká som! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Som, aká som!? stáhnout Som, aká som! epub, stáhnout Som, aká som! ebook epub, Som, aká som! e-kniha ve formátu epub, zdarma Som, aká som! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Som, aká som! epub? Jak stáhnout knihu Som, aká som! ve formátu epub? Som, aká som! mobi, stáhnout Som, aká som! mobi, stáhnout Som, aká som! e-kniha mobi, Som, aká som! kniha ve formátu mobi, zdarma Som, aká som! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Som, aká som! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Som, aká som! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Som, aká som! z Lena Riečanská zdarma? Jak stáhnout Som, aká som! z Lena Riečanská e-knihu zdarma?

Leave a Reply