Som Paula

Som Paula

Som Paula stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Som Paula z Ondrej Štefánik

 • Název knihy: Som Paula
 • Autor knihy: Ondrej Štefánik
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 260
 • Žánrové knihy: Próza
 • ISBN: 978-80-222-0837-6
 • EAN: 9788022208376
 • Dostupné soubory: som-paula-312905.pdf, som-paula-312905.epub, som-paula-312905.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Som Paula v dolní části stránky

Shrnutí knihy Som Paula z Ondrej Štefánik

Som Paula je román zo súčasnosti, aký by sme v dnešnej literatúre ťažko hľadali. Popisuje rozklad nášho sveta, jeho prirodzených a životne dôležitých štruktúr, sebazáchovných mechanizmov, vzťahov a indentifikácií, ľudského poriadku a zmysluplného bytia vo svete. Robí to prostredníctvom nenútených obrazov každodennosti. Je to aj rodinná dráma, neviditeľnými vláknami poprepájaná s celou spoločnosťou a samotným človekom.

Chorobné symptómy doby popisuje Štefánik nemilosrdne presne. Ukazuje nám, kým sme, kým sme sa stali, kým sme sa nechceli stať, kým by sme sa mohli stať, kým sme boli a už nikdy nebudeme. Ukazuje nám, čo všetko sme stratili, o čo sme prišli a čo sa nám už nikdy nepodarí vrátiť späť. Štefánikov román je aj diagnózou, aj varovaním.

Už samotná téma rodiny, ako sa jej Štefánik chopil, je netradičná. Nie sú tu nijaké klišé a staromódne pózy. Iba čistý, presvedčivý, nekompromisný realizmus. Štefánikove postrehy a pozorovania sú objavné a prekvapujúce, prináša román, na ktorý sa nezabúda a nezabudne, pretože sa v ňom snúbi talent s neobyčajnou invenciou a originalitou.

Stáhnout Som Paula knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Som Paula je 260 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Som Paula kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Som Paula z Ondrej Štefánik – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Som Paula z Ondrej Štefánik.

Populární vyhledávání: Som Paula pdf, stáhnout Som Paula pdf, stáhnout Som Paula knihu pdf, Som Paula kniha ve formátu pdf, zdarma Som Paula kniha ke stažení, zdarma Som Paula ebook ve formátu pdf, Som Paula knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Som Paula pdf? Jak mohu stáhnout Som Paula kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Som Paula zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Som Paula? stáhnout Som Paula epub, stáhnout Som Paula ebook epub, Som Paula e-kniha ve formátu epub, zdarma Som Paula ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Som Paula epub? Jak stáhnout knihu Som Paula ve formátu epub? Som Paula mobi, stáhnout Som Paula mobi, stáhnout Som Paula e-kniha mobi, Som Paula kniha ve formátu mobi, zdarma Som Paula ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Som Paula mobi? Jak mohu stáhnout knihu Som Paula v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Som Paula z Ondrej Štefánik zdarma? Jak stáhnout Som Paula z Ondrej Štefánik e-knihu zdarma?

Leave a Reply