Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku

Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku

Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku z Ivan Mach

 • Název knihy: Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku
 • Autor knihy: Ivan Mach
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Fitness, cvičení, kulturistika
 • ISBN: 978-80-271-0511-3
 • EAN: 9788027105113
 • Dostupné soubory: sportovni-vyziva-do-kapsy-nejen-pro-fitness-a-kulturistiku-348470.pdf, sportovni-vyziva-do-kapsy-nejen-pro-fitness-a-kulturistiku-348470.epub, sportovni-vyziva-do-kapsy-nejen-pro-fitness-a-kulturistiku-348470.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku z Ivan Mach

Stručné základy sportovní výživy
Nutriční hodnoty základních potravin
Kompas základních vitaminů a minerálních látek
Maso v kulturistice a fitness, nutriční hodnoty
Základní suplementy užívané ve fitness a kulturistice
Proteinové doplňky stravy
Biochemické vyšetření krve
Stanovení tělesně-nutriční anamnézy a jídelníčku sportovce
Měření složení těla bioimpedanční metodou
Jak odměřujeme nejen ve fitness a kulturistické kuchyni
Jednotky a jejich přepočty ve sportovní výživě a zkratky
Slovník biochemických a nutričních pojmů ve sportovní výživě
Stručný slovník anglických výrazů ve sportovní výživě
POZOR na doping!
Seznam použité a doporučené literatury

Stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku z Ivan Mach – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku z Ivan Mach.

Populární vyhledávání: Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku pdf, stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku pdf, stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku knihu pdf, Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku kniha ve formátu pdf, zdarma Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku kniha ke stažení, zdarma Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku ebook ve formátu pdf, Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku pdf? Jak mohu stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku? stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku epub, stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku ebook epub, Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku e-kniha ve formátu epub, zdarma Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku epub? Jak stáhnout knihu Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku ve formátu epub? Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku mobi, stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku mobi, stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku e-kniha mobi, Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku kniha ve formátu mobi, zdarma Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku z Ivan Mach zdarma? Jak stáhnout Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku z Ivan Mach e-knihu zdarma?

Leave a Reply