Správa a vymáhanie pohľadávok

Správa a vymáhanie pohľadávok

Správa a vymáhanie pohľadávok stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Správa a vymáhanie pohľadávok z Peter Daniel

 • Název knihy: Správa a vymáhanie pohľadávok
 • Autor knihy: Peter Daniel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 472
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8078-660-1
 • EAN: 9788080786601
 • Dostupné soubory: sprava-a-vymahanie-pohladavok-347129.pdf, sprava-a-vymahanie-pohladavok-347129.epub, sprava-a-vymahanie-pohladavok-347129.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Správa a vymáhanie pohľadávok v dolní části stránky

Shrnutí knihy Správa a vymáhanie pohľadávok z Peter Daniel

Odborná monografia „Správa a vymáhanie pohľadávok“ poskytuje komplexný prehľad o problematike súvisiacej s pohľadávkami a ich vymáhaním. Dôsledne prepája právne, ekonomické, daňové, finančno-analytické a psychologické témy a sprístupňuje čitateľovi široké spektrum oblastí, ktorými sa profesionáli v oblasti pohľadávok zaoberajú. Publikácia poukazuje na práva veriteľov a nutnosť ich ochrany pred úmyselným, ako aj neúmyselným porušovaním platobnej disciplíny zo strany dlžníkov. Je určená pre právnikov, ekonómov a všetkých profesionálov, ktorí problematiku pohľadávok riešia.

Autor publikácie Mgr. Ing. Peter Daniel, PhD. pri tvorbe monografie spolupracoval s expertmi z praxe, čo je zárukou, že monografia v maximálnej miere pokrýva komplex tém, ktorých sa knihy s podobným zameraním na slovenskom knižnom trhu dotkli len čiastočne.

Stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Správa a vymáhanie pohľadávok je 472 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Správa a vymáhanie pohľadávok kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Správa a vymáhanie pohľadávok z Peter Daniel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Správa a vymáhanie pohľadávok z Peter Daniel.

Populární vyhledávání: Správa a vymáhanie pohľadávok pdf, stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok pdf, stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok knihu pdf, Správa a vymáhanie pohľadávok kniha ve formátu pdf, zdarma Správa a vymáhanie pohľadávok kniha ke stažení, zdarma Správa a vymáhanie pohľadávok ebook ve formátu pdf, Správa a vymáhanie pohľadávok knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok pdf? Jak mohu stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Správa a vymáhanie pohľadávok? stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok epub, stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok ebook epub, Správa a vymáhanie pohľadávok e-kniha ve formátu epub, zdarma Správa a vymáhanie pohľadávok ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Správa a vymáhanie pohľadávok epub? Jak stáhnout knihu Správa a vymáhanie pohľadávok ve formátu epub? Správa a vymáhanie pohľadávok mobi, stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok mobi, stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok e-kniha mobi, Správa a vymáhanie pohľadávok kniha ve formátu mobi, zdarma Správa a vymáhanie pohľadávok ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Správa a vymáhanie pohľadávok mobi? Jak mohu stáhnout knihu Správa a vymáhanie pohľadávok v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok z Peter Daniel zdarma? Jak stáhnout Správa a vymáhanie pohľadávok z Peter Daniel e-knihu zdarma?

Leave a Reply