Správná parta – Záhada

Správná parta - Záhada

Správná parta – Záhada stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Správná parta – Záhada z Jitka Saniová

 • Název knihy: Správná parta – Záhada
 • Autor knihy: Jitka Saniová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-271-0537-3
 • EAN: 9788027105373
 • Dostupné soubory: spravna-parta-zahada-325476.pdf, spravna-parta-zahada-325476.epub, spravna-parta-zahada-325476.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Správná parta – Záhada v dolní části stránky

Shrnutí knihy Správná parta – Záhada z Jitka Saniová

Pozor, čeká na tebe detektivní případ plný napětí! Chceš se dozvědět, jak probíhá vyšetřování po zmizelé M. E.? Chceš doprovázet Zoe a její kamarády na dobrodružné cestě za záchranou českého pokladu? Máš chuť setkat se s kamarády z magické říše? Víš, jaké to je pomáhat v psím útulku? To vše a ještě mnoho dalšího se dozvíš při čtení tohoto napínavého detektivního příběhu.
Staň se členem Správné party a prožij skvělé dobrodružství!

Zoe nemá ani v nejmenším obyčejnou tetu. Ta nejenže pomáhá v psím útulku, kam Zoe a její kamarádi chodí, ale je i ve spojení s magickou říší. O tom se děti dozví, když objeví záhadný vzkaz: Pomozte zachránit M. E.! Co to je? Kdo je žádá o pomoc a proč?

To musí krůček po krůčku vypátrat Správná parta. Při pátrání se dozvědí o magické tabulce, která jim představí přírodní strážce a víly, vládnoucí každému měsíci v roce. Mezi nimi si vyberou pomocníky pro svůj velký detektivní případ. V něm jde totiž nejen o záhadnou M. E., ale také o poklad naší země. Hlavní bitva se odehraje na Pražském hradě, protože děti a Zojina teta nemohou dopustit, aby byl náš poklad uloupen…

Stáhnout Správná parta – Záhada knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Správná parta – Záhada je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Správná parta – Záhada kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Správná parta – Záhada z Jitka Saniová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Správná parta – Záhada z Jitka Saniová.

Populární vyhledávání: Správná parta – Záhada pdf, stáhnout Správná parta – Záhada pdf, stáhnout Správná parta – Záhada knihu pdf, Správná parta – Záhada kniha ve formátu pdf, zdarma Správná parta – Záhada kniha ke stažení, zdarma Správná parta – Záhada ebook ve formátu pdf, Správná parta – Záhada knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Správná parta – Záhada pdf? Jak mohu stáhnout Správná parta – Záhada kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Správná parta – Záhada zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Správná parta – Záhada? stáhnout Správná parta – Záhada epub, stáhnout Správná parta – Záhada ebook epub, Správná parta – Záhada e-kniha ve formátu epub, zdarma Správná parta – Záhada ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Správná parta – Záhada epub? Jak stáhnout knihu Správná parta – Záhada ve formátu epub? Správná parta – Záhada mobi, stáhnout Správná parta – Záhada mobi, stáhnout Správná parta – Záhada e-kniha mobi, Správná parta – Záhada kniha ve formátu mobi, zdarma Správná parta – Záhada ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Správná parta – Záhada mobi? Jak mohu stáhnout knihu Správná parta – Záhada v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Správná parta – Záhada z Jitka Saniová zdarma? Jak stáhnout Správná parta – Záhada z Jitka Saniová e-knihu zdarma?

Leave a Reply