Správná strava pro váš osobnostní typ

Správná strava pro váš osobnostní typ

Správná strava pro váš osobnostní typ stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Správná strava pro váš osobnostní typ z Jen Widerstrom

 • Název knihy: Správná strava pro váš osobnostní typ
 • Autor knihy: Jen Widerstrom
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 456
 • Žánrové knihy: Zdravá kuchyně a diety
 • ISBN: 978-80-7390-625-2
 • EAN: 9788073906252
 • Dostupné soubory: spravna-strava-pro-vas-osobnostni-typ-348577.pdf, spravna-strava-pro-vas-osobnostni-typ-348577.epub, spravna-strava-pro-vas-osobnostni-typ-348577.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Správná strava pro váš osobnostní typ v dolní části stránky

Shrnutí knihy Správná strava pro váš osobnostní typ z Jen Widerstrom

Revoluční čtyřtýdenní program

 Expertka z oblastí zdraví a fitness Jennifer Widerstrom se při práci s účinkujícími v soutěži NBC The Biggest Loser naučila jednu důležitou věc. Že neexistuje dieta, která by byla vhodná pro všechny lidi. Aby bylo možné úspěšně zhubnout, váš stravovací plán by měl být založen na vašich potřebách a typu osobnosti.

Autorka v této knize odhaluje pět základních, nejběžnějších typů osobnosti. Kniha začíná jednoduchým kvízem, ze kterého se čtenáří dozví, jaký typ jsou:
1.Hrdina (který vždy dbá na ostatní a o sebe až na posledním místě);
2.Rebel (který je impulsivní a neutrální);
3.Dříč (alfa osobnost, která se řídí pravidly a rutinou);
4.Swinger (dobrodružný typ, řídící se módními trendy módy);
5.Kliďas (který když se nevejde do kalhot, koupí si větší).

Poté, co čtenář zjistí svůj typ, má k dispozici čtyřtýdenní dietní a fitness plán, který bude respektovat jeho individuální silné a slabé stránky. Kniha je doplněná motivačními citáty, jídelníčkem, recepty a cvičeními, které vám pomohou efektivně zhubnout a trvale si udržet zdravý životní styl.
 

Stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Správná strava pro váš osobnostní typ je 456 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Správná strava pro váš osobnostní typ kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Správná strava pro váš osobnostní typ z Jen Widerstrom – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Správná strava pro váš osobnostní typ z Jen Widerstrom.

Populární vyhledávání: Správná strava pro váš osobnostní typ pdf, stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ pdf, stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ knihu pdf, Správná strava pro váš osobnostní typ kniha ve formátu pdf, zdarma Správná strava pro váš osobnostní typ kniha ke stažení, zdarma Správná strava pro váš osobnostní typ ebook ve formátu pdf, Správná strava pro váš osobnostní typ knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ pdf? Jak mohu stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Správná strava pro váš osobnostní typ? stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ epub, stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ ebook epub, Správná strava pro váš osobnostní typ e-kniha ve formátu epub, zdarma Správná strava pro váš osobnostní typ ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Správná strava pro váš osobnostní typ epub? Jak stáhnout knihu Správná strava pro váš osobnostní typ ve formátu epub? Správná strava pro váš osobnostní typ mobi, stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ mobi, stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ e-kniha mobi, Správná strava pro váš osobnostní typ kniha ve formátu mobi, zdarma Správná strava pro váš osobnostní typ ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Správná strava pro váš osobnostní typ mobi? Jak mohu stáhnout knihu Správná strava pro váš osobnostní typ v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ z Jen Widerstrom zdarma? Jak stáhnout Správná strava pro váš osobnostní typ z Jen Widerstrom e-knihu zdarma?

Leave a Reply