Sršeň létá v noci

Sršeň létá v noci

Sršeň létá v noci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Sršeň létá v noci z Ken Follett

 • Název knihy: Sršeň létá v noci
 • Autor knihy: Ken Follett
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 432
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-242-5184-4
 • EAN: 9788024251844
 • Dostupné soubory: srsen-leta-v-noci-269988.pdf, srsen-leta-v-noci-269988.epub, srsen-leta-v-noci-269988.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Sršeň létá v noci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Sršeň létá v noci z Ken Follett

Píše se rok 1941 a válečná situace se pro britskou RAF nevyvíjí příliš nadějně – v dešti nacistické protiletadlové palby se k zemi řítí jeden spojenecký bombardér za druhým. Ale jak mohou být Němci o pohybu britských letadel tak podrobně informováni? Ve stejné době objeví mladý Dán Harald Olufsen na ostrůvku Sande cosi podezřelého a brzy mu začne být jasné, že si celou věc nemůže nechat pro sebe. V cestě k Britům však leží ledové vlny Severního moře. Haraldovi se sice podaří získat starý dvojplošník Hornet Moth, který by mu mohl v útěku pomoci, jenže… dá se s takovým strojem vůbec létat? Ken Follett vystavěl další mistrovský válečný příběh, který byl navíc inspirován skutečnou událostí – stejným způsobem uprchli v červnu 1941 piloti Thomas C. Sneum a Kjeld Pedersen z dánského ostrova Fyn, překonali Severní moře a připojili se k RAF. www.ken-follett.com

Stáhnout Sršeň létá v noci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Sršeň létá v noci je 432 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Sršeň létá v noci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Sršeň létá v noci z Ken Follett – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Sršeň létá v noci z Ken Follett.

Populární vyhledávání: Sršeň létá v noci pdf, stáhnout Sršeň létá v noci pdf, stáhnout Sršeň létá v noci knihu pdf, Sršeň létá v noci kniha ve formátu pdf, zdarma Sršeň létá v noci kniha ke stažení, zdarma Sršeň létá v noci ebook ve formátu pdf, Sršeň létá v noci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Sršeň létá v noci pdf? Jak mohu stáhnout Sršeň létá v noci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Sršeň létá v noci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Sršeň létá v noci? stáhnout Sršeň létá v noci epub, stáhnout Sršeň létá v noci ebook epub, Sršeň létá v noci e-kniha ve formátu epub, zdarma Sršeň létá v noci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Sršeň létá v noci epub? Jak stáhnout knihu Sršeň létá v noci ve formátu epub? Sršeň létá v noci mobi, stáhnout Sršeň létá v noci mobi, stáhnout Sršeň létá v noci e-kniha mobi, Sršeň létá v noci kniha ve formátu mobi, zdarma Sršeň létá v noci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Sršeň létá v noci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Sršeň létá v noci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Sršeň létá v noci z Ken Follett zdarma? Jak stáhnout Sršeň létá v noci z Ken Follett e-knihu zdarma?

Leave a Reply