Stále som mama

Stále som mama

Stále som mama stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Stále som mama z Kristína Farkašová

 • Název knihy: Stále som mama
 • Autor knihy: Kristína Farkašová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 384
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-551-5323-0
 • EAN: 9788055153230
 • Dostupné soubory: stale-som-mama-314246.pdf, stale-som-mama-314246.epub, stale-som-mama-314246.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Stále som mama v dolní části stránky

Shrnutí knihy Stále som mama z Kristína Farkašová

Úspešná slovenská herečka, moderátorka a autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová vydala pred rokom knihu o materstve Som mama. O živote s dvojičkami, ktoré rastú a menia sa z Knedlí na Dievčatá, napísala aj druhú knihu. Humor jej ani teraz nechýba, hoci sa často smeje pomedzi slzy a sople. Dievčatá objavujú svet a zanechávajú v ňom nezmazateľnú dvojradovú stopu. A aj keď už majú na kdečo vlastný škôlkarský názor, ich rodička im i sebe ustavične s láskou pripomína: Stále som mama!

Stáhnout Stále som mama knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Stále som mama je 384 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Stále som mama kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Stále som mama z Kristína Farkašová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Stále som mama z Kristína Farkašová.

Populární vyhledávání: Stále som mama pdf, stáhnout Stále som mama pdf, stáhnout Stále som mama knihu pdf, Stále som mama kniha ve formátu pdf, zdarma Stále som mama kniha ke stažení, zdarma Stále som mama ebook ve formátu pdf, Stále som mama knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Stále som mama pdf? Jak mohu stáhnout Stále som mama kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Stále som mama zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Stále som mama? stáhnout Stále som mama epub, stáhnout Stále som mama ebook epub, Stále som mama e-kniha ve formátu epub, zdarma Stále som mama ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Stále som mama epub? Jak stáhnout knihu Stále som mama ve formátu epub? Stále som mama mobi, stáhnout Stále som mama mobi, stáhnout Stále som mama e-kniha mobi, Stále som mama kniha ve formátu mobi, zdarma Stále som mama ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Stále som mama mobi? Jak mohu stáhnout knihu Stále som mama v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Stále som mama z Kristína Farkašová zdarma? Jak stáhnout Stále som mama z Kristína Farkašová e-knihu zdarma?

Leave a Reply