Stalingrad – Peklo na Volze

Stalingrad - Peklo na Volze

Stalingrad – Peklo na Volze stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Stalingrad – Peklo na Volze z Guido Knopp

 • Název knihy: Stalingrad – Peklo na Volze
 • Autor knihy: Guido Knopp
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Druhá světová válka
 • ISBN: 978-80-249-1481-7
 • EAN: 9788024914817
 • Dostupné soubory: stalingrad-peklo-na-volze-46730.pdf, stalingrad-peklo-na-volze-46730.epub, stalingrad-peklo-na-volze-46730.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Stalingrad – Peklo na Volze v dolní části stránky

Shrnutí knihy Stalingrad – Peklo na Volze z Guido Knopp

Na počátku 21. století, šedesát let po strašlivých událostech, je to nejspíš poslední příležitost vyzpovídat dosud žijící účastníky bitvy z obou stran. A zároveň je to poprvé, kdy se brány ruských archivů otevřely natolik, aby se zaplnily poslední mezery v našich znalostech o Stalingradu. Znalostech o bitvě, která ukazuje pravou tvář války: nikoli jako karetní hru generálů realizovanou dobře vycvičenými hrdiny, ale všechnu její špínu, krev a oběti. V lednu 1943 napsal jeden německý nadporučík od Stalingradu svému otci, plukovníku na generálním štábu: Peklo na Volze vám budiž výstrahou. Prosím neberte tuto otřesnou skutečností na lehkou váhu. Poselství od Stalingradu neztratilo dosud svou aktuálnost. Všude na zemi dnes umírají lidé kulkami fanatiků. Jsou národy schopné vyvodit poučení z dějin jiných? Kéž je alespoň vyvodí z vlastní historie.

Stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Stalingrad – Peklo na Volze je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Stalingrad – Peklo na Volze kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Stalingrad – Peklo na Volze z Guido Knopp – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Stalingrad – Peklo na Volze z Guido Knopp.

Populární vyhledávání: Stalingrad – Peklo na Volze pdf, stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze pdf, stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze knihu pdf, Stalingrad – Peklo na Volze kniha ve formátu pdf, zdarma Stalingrad – Peklo na Volze kniha ke stažení, zdarma Stalingrad – Peklo na Volze ebook ve formátu pdf, Stalingrad – Peklo na Volze knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze pdf? Jak mohu stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Stalingrad – Peklo na Volze? stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze epub, stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze ebook epub, Stalingrad – Peklo na Volze e-kniha ve formátu epub, zdarma Stalingrad – Peklo na Volze ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Stalingrad – Peklo na Volze epub? Jak stáhnout knihu Stalingrad – Peklo na Volze ve formátu epub? Stalingrad – Peklo na Volze mobi, stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze mobi, stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze e-kniha mobi, Stalingrad – Peklo na Volze kniha ve formátu mobi, zdarma Stalingrad – Peklo na Volze ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Stalingrad – Peklo na Volze mobi? Jak mohu stáhnout knihu Stalingrad – Peklo na Volze v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze z Guido Knopp zdarma? Jak stáhnout Stalingrad – Peklo na Volze z Guido Knopp e-knihu zdarma?

Leave a Reply