Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech

Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech

Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech z Milan Meloun

 • Název knihy: Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech
 • Autor knihy: Milan Meloun
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 736
 • Žánrové knihy: Informatika, výpočetní technika
 • ISBN: 9788024636184
 • EAN: 9788024636184
 • Dostupné soubory: statisticka-analyza-vicerozmernych-dat-v-prikladech-348243.pdf, statisticka-analyza-vicerozmernych-dat-v-prikladech-348243.epub, statisticka-analyza-vicerozmernych-dat-v-prikladech-348243.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech v dolní části stránky

Shrnutí knihy Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech z Milan Meloun

Tato monografie na větším množství praktických příkladů vysvětluje počítačově orientovanou statistickou analýzu vícerozměrných dat. Poslouží zejména začátečníkům a studentům přírodních a technických věd, kteří s vícerozměrnou analýzou teprve začínají. Každá kapitola se týká vždy jedné metody analýzy a popisuje cíl spolu se zaměřením metody, podrobným pracovním postupem a podrobnou interpretací výsledků. Na ilustračních příkladech jsou zde ukázány způsoby diagnostikování a odkrývání v datech skrytých vnitřních vztahů, struktur a vlastností. Důraz je kladen především na rozbor grafických diagnostik a diagramů.
Kniha se soustřeďuje na v praxi nejpoužívanější metody statistické analýzy vícerozměrných dat, jako jsou průzkumová analýza dat, faktorová analýza, diskriminační analýza, kanonická korelace, logistická regrese, analýza shluků, vícerozměrné škálování nebo korespondenční analýza.

Stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech je 736 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech z Milan Meloun – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech z Milan Meloun.

Populární vyhledávání: Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech pdf, stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech pdf, stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech knihu pdf, Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech kniha ve formátu pdf, zdarma Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech kniha ke stažení, zdarma Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech ebook ve formátu pdf, Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech pdf? Jak mohu stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech? stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech epub, stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech ebook epub, Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech e-kniha ve formátu epub, zdarma Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech epub? Jak stáhnout knihu Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech ve formátu epub? Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech mobi, stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech mobi, stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech e-kniha mobi, Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech kniha ve formátu mobi, zdarma Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech mobi? Jak mohu stáhnout knihu Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech z Milan Meloun zdarma? Jak stáhnout Statistická analýza vícerozměrných dat v příkladech z Milan Meloun e-knihu zdarma?

Leave a Reply