Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou

Střemhlav srdcem - Příběh odvážné cesty s rakovinou

Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou z Martina Zisková

 • Název knihy: Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou
 • Autor knihy: Martina Zisková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-260-3869-6
 • EAN: 9788026038696
 • Dostupné soubory: stremhlav-srdcem-pribeh-odvazne-cesty-s-rakovinou-316616.pdf, stremhlav-srdcem-pribeh-odvazne-cesty-s-rakovinou-316616.epub, stremhlav-srdcem-pribeh-odvazne-cesty-s-rakovinou-316616.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou z Martina Zisková

Tuto knihu napsal život sám. Jedná se o časový dokument, který popisuje osmnáctiměsíční cestu a boj s rakovinou blízkého člověka, kterého doprovázela autorka knihy. Cesta to byla dobrodružná a odvážná, vedoucí k mnoha konfrontacím a uvědoměním. Právě autentičnost a pravdivost tohoto záznamu představují jednu ze silných stránek příběhu, který ač se týká dvou konkrétních osob, má obecné přesahy. Jeho cílem je inspirovat a utěšit. Ale stejně tak i pomoci si uvědomit, co je důležité při konfrontaci s vážnou nemocí, a to všem lidem, kterým rakovina zkřížila či někdy zkříží životní cestu.

MUDr. Martina Zisková, ájurvédská lékařka s mezinárodní zkušeností, se věnuje klinické, pedagogické a publikační činnosti. Jejím cílem je prostřednictvím ájurvédy, jógy a dalších védských disciplín ukázat, jak se nefyzické problémy projevují ve fyzickém těle.
V roce 2011 vydala knihu Áhára Výživa. Praktický průvodce světem ájurvédy.
Knihu Střemhlav srdcem pojednávající o zkušenosti s rakovinou, představuje v rámci vzdělávacích programů nazvaných O vážných věcech odvážně.
Část výtěžku z této publikace poputuje do Indie na podporu léčby těch, kteří si ji nemohou dovolit.
Více o její práci na www.drmartina.cz

Stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou z Martina Zisková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou z Martina Zisková.

Populární vyhledávání: Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou pdf, stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou pdf, stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou knihu pdf, Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou kniha ve formátu pdf, zdarma Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou kniha ke stažení, zdarma Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou ebook ve formátu pdf, Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou pdf? Jak mohu stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou? stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou epub, stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou ebook epub, Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou e-kniha ve formátu epub, zdarma Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou epub? Jak stáhnout knihu Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou ve formátu epub? Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou mobi, stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou mobi, stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou e-kniha mobi, Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou kniha ve formátu mobi, zdarma Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou z Martina Zisková zdarma? Jak stáhnout Střemhlav srdcem – Příběh odvážné cesty s rakovinou z Martina Zisková e-knihu zdarma?

Leave a Reply