Stříbrná zátoka

Stříbrná zátoka

Stříbrná zátoka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Stříbrná zátoka z Jojo Moyes

 • Název knihy: Stříbrná zátoka
 • Autor knihy: Jojo Moyes
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2705-3
 • EAN: 9788024927053
 • Dostupné soubory: stribrna-zatoka-238999.pdf, stribrna-zatoka-238999.epub, stribrna-zatoka-238999.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Stříbrná zátoka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Stříbrná zátoka z Jojo Moyes

Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku Hannah. Jenže pak přijede Mike Dormer, ubytuje se v rozpadajícím se hotýlku legendární lovkyně žraloků a Liziny tety Kathleen a veškerý klid a mír Stříbrné zátoky a vlastně vše, na čem Lise záleží, je rázem v ohrožení. Tenhle navoněný panák z Londýna chce totiž z hotýlku a zálivu, jenž skýtá útočiště velrybám, udělat prosperující turistické letovisko. A i když je to přesně ten typ člověka, kterého by Lisa měla nenávidět, co nevidět začne ohrožovat i Lisino rozhodnutí znovu se nezamilovat do někoho, kdo si to vůbec nezaslouží…

Stáhnout Stříbrná zátoka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Stříbrná zátoka je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Stříbrná zátoka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Stříbrná zátoka z Jojo Moyes – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Stříbrná zátoka z Jojo Moyes.

Populární vyhledávání: Stříbrná zátoka pdf, stáhnout Stříbrná zátoka pdf, stáhnout Stříbrná zátoka knihu pdf, Stříbrná zátoka kniha ve formátu pdf, zdarma Stříbrná zátoka kniha ke stažení, zdarma Stříbrná zátoka ebook ve formátu pdf, Stříbrná zátoka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Stříbrná zátoka pdf? Jak mohu stáhnout Stříbrná zátoka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Stříbrná zátoka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Stříbrná zátoka? stáhnout Stříbrná zátoka epub, stáhnout Stříbrná zátoka ebook epub, Stříbrná zátoka e-kniha ve formátu epub, zdarma Stříbrná zátoka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Stříbrná zátoka epub? Jak stáhnout knihu Stříbrná zátoka ve formátu epub? Stříbrná zátoka mobi, stáhnout Stříbrná zátoka mobi, stáhnout Stříbrná zátoka e-kniha mobi, Stříbrná zátoka kniha ve formátu mobi, zdarma Stříbrná zátoka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Stříbrná zátoka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Stříbrná zátoka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Stříbrná zátoka z Jojo Moyes zdarma? Jak stáhnout Stříbrná zátoka z Jojo Moyes e-knihu zdarma?

Leave a Reply