Střihněte dětem na šaty

Střihněte dětem na šaty

Střihněte dětem na šaty stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Střihněte dětem na šaty z Lenka Velebová

 • Název knihy: Střihněte dětem na šaty
 • Autor knihy: Lenka Velebová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 88
 • Žánrové knihy: Kutilství a ruční práce
 • ISBN: 978-80-271-0389-8
 • EAN: 9788027103898
 • Dostupné soubory: strihnete-detem-na-saty-315641.pdf, strihnete-detem-na-saty-315641.epub, strihnete-detem-na-saty-315641.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Střihněte dětem na šaty v dolní části stránky

Shrnutí knihy Střihněte dětem na šaty z Lenka Velebová

Jste maminka s tvořivým srdcem, milujete své děti a chcete jim dopřát originální a stylové oblečení, které jim dokonale padne, a navíc ráda šijete? Pak právě pro Vás je určena tato kniha. Je klíčem ke konstruování vlastních střihů na míru. Najdete v ní nejpoužívanější dětské střihy a ukázky jejich modelace, díky které vytvoříte nespočet originálních modelů. Vše se srozumitelným návodem na jejich sestrojení včetně ukázky švových záložek. První část knihy je věnována střihům pro miminka (0 – 2 roky). Druhou část knihy tvoří střihy pro děti (2 – 12 let). Osvojením si jednoduchých principů konstruování střihů se snadno stanete módním návrhářem šatníku svého dítěte.

Stáhnout Střihněte dětem na šaty knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Střihněte dětem na šaty je 88 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Střihněte dětem na šaty kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Střihněte dětem na šaty z Lenka Velebová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Střihněte dětem na šaty z Lenka Velebová.

Populární vyhledávání: Střihněte dětem na šaty pdf, stáhnout Střihněte dětem na šaty pdf, stáhnout Střihněte dětem na šaty knihu pdf, Střihněte dětem na šaty kniha ve formátu pdf, zdarma Střihněte dětem na šaty kniha ke stažení, zdarma Střihněte dětem na šaty ebook ve formátu pdf, Střihněte dětem na šaty knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Střihněte dětem na šaty pdf? Jak mohu stáhnout Střihněte dětem na šaty kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Střihněte dětem na šaty zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Střihněte dětem na šaty? stáhnout Střihněte dětem na šaty epub, stáhnout Střihněte dětem na šaty ebook epub, Střihněte dětem na šaty e-kniha ve formátu epub, zdarma Střihněte dětem na šaty ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Střihněte dětem na šaty epub? Jak stáhnout knihu Střihněte dětem na šaty ve formátu epub? Střihněte dětem na šaty mobi, stáhnout Střihněte dětem na šaty mobi, stáhnout Střihněte dětem na šaty e-kniha mobi, Střihněte dětem na šaty kniha ve formátu mobi, zdarma Střihněte dětem na šaty ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Střihněte dětem na šaty mobi? Jak mohu stáhnout knihu Střihněte dětem na šaty v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Střihněte dětem na šaty z Lenka Velebová zdarma? Jak stáhnout Střihněte dětem na šaty z Lenka Velebová e-knihu zdarma?

Leave a Reply