Stín banyánu

Stín banyánu

Stín banyánu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Stín banyánu z Vaddey Ratner

 • Název knihy: Stín banyánu
 • Autor knihy: Vaddey Ratner
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2291-1
 • EAN: 9788024922911
 • Dostupné soubory: stin-banyanu-197831.pdf, stin-banyanu-197831.epub, stin-banyanu-197831.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Stín banyánu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Stín banyánu z Vaddey Ratner

Výjimečný debutový román Vaddey Ratnerové, autorky s nevšedním citem pro jazyk, o naději, síle dětské představivosti, lásky k příběhům i k životu samotnému, který se odehrává na pozadí jedné z nejtemnějších a nejbrutálnějších kapitol lidské historie. Píše se rok 1975 a pro sedmiletou Raami ze dne na den končí dětství. Její otec se za rozbřesku vrací ze své pravidelné procházky se zprávou o bojích, které právě zachvátily ulice Phnompenhu, hlavního města Kambodže. Chaos revoluce a následný teror záhy rozdrtí všechny představy, které doposud holčička o světě měla. Ve světě novém, v němž se smrt, hladovění a tvrdá práce na hranici fyzických možností stanou něčím tak hrůzně všedním a všudypřítomným, se malá Raami upne k tomu jedinému, co jí z násilně přervaného dětství zbylo – k tradičním kambodžským mýtům a legendám, které jí vyprávěl otec. V ovzduší brutálního systematického teroru, kde je paměť brána jako nemoc a záminka popravě, se dívka snaží s jejich pomocí bojovat o každý další den, kdy zůstane naživu.

Stáhnout Stín banyánu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Stín banyánu je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Stín banyánu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Stín banyánu z Vaddey Ratner – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Stín banyánu z Vaddey Ratner.

Populární vyhledávání: Stín banyánu pdf, stáhnout Stín banyánu pdf, stáhnout Stín banyánu knihu pdf, Stín banyánu kniha ve formátu pdf, zdarma Stín banyánu kniha ke stažení, zdarma Stín banyánu ebook ve formátu pdf, Stín banyánu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Stín banyánu pdf? Jak mohu stáhnout Stín banyánu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Stín banyánu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Stín banyánu? stáhnout Stín banyánu epub, stáhnout Stín banyánu ebook epub, Stín banyánu e-kniha ve formátu epub, zdarma Stín banyánu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Stín banyánu epub? Jak stáhnout knihu Stín banyánu ve formátu epub? Stín banyánu mobi, stáhnout Stín banyánu mobi, stáhnout Stín banyánu e-kniha mobi, Stín banyánu kniha ve formátu mobi, zdarma Stín banyánu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Stín banyánu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Stín banyánu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Stín banyánu z Vaddey Ratner zdarma? Jak stáhnout Stín banyánu z Vaddey Ratner e-knihu zdarma?

Leave a Reply