Střípky z amerických dějin

Střípky z amerických dějin

Střípky z amerických dějin stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Střípky z amerických dějin z Jiří Černík

 • Název knihy: Střípky z amerických dějin
 • Autor knihy: Jiří Černík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Amerika
 • ISBN: 978-80-7277-565-1
 • EAN: 9788072775651
 • Dostupné soubory: stripky-z-americkych-dejin-347226.pdf, stripky-z-americkych-dejin-347226.epub, stripky-z-americkych-dejin-347226.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Střípky z amerických dějin v dolní části stránky

Shrnutí knihy Střípky z amerických dějin z Jiří Černík

Nová kniha českoamerického autora nechává čtenáře nahlédnout do nejzajímavějších úseků severoamerické historie. V šestnácti samostatných kapitolách připomíná např. bitvu s indiány u Wounded Knee, postavu Jesse Jamese a jeho bratra Franka, okolnosti zakoupení Aljašky, slavný Pony Express, velké zemětřesení a požár San Franciska, historii sekty mormonů či neblaze proslulého Ku-Klux-Klanu a mnohé další pozoruhodné události.

Stáhnout Střípky z amerických dějin knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Střípky z amerických dějin je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Střípky z amerických dějin kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Střípky z amerických dějin z Jiří Černík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Střípky z amerických dějin z Jiří Černík.

Populární vyhledávání: Střípky z amerických dějin pdf, stáhnout Střípky z amerických dějin pdf, stáhnout Střípky z amerických dějin knihu pdf, Střípky z amerických dějin kniha ve formátu pdf, zdarma Střípky z amerických dějin kniha ke stažení, zdarma Střípky z amerických dějin ebook ve formátu pdf, Střípky z amerických dějin knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Střípky z amerických dějin pdf? Jak mohu stáhnout Střípky z amerických dějin kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Střípky z amerických dějin zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Střípky z amerických dějin? stáhnout Střípky z amerických dějin epub, stáhnout Střípky z amerických dějin ebook epub, Střípky z amerických dějin e-kniha ve formátu epub, zdarma Střípky z amerických dějin ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Střípky z amerických dějin epub? Jak stáhnout knihu Střípky z amerických dějin ve formátu epub? Střípky z amerických dějin mobi, stáhnout Střípky z amerických dějin mobi, stáhnout Střípky z amerických dějin e-kniha mobi, Střípky z amerických dějin kniha ve formátu mobi, zdarma Střípky z amerických dějin ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Střípky z amerických dějin mobi? Jak mohu stáhnout knihu Střípky z amerických dějin v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Střípky z amerických dějin z Jiří Černík zdarma? Jak stáhnout Střípky z amerických dějin z Jiří Černík e-knihu zdarma?

Leave a Reply