Stockholm Přísně tajné

Stockholm Přísně tajné

Stockholm Přísně tajné stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Stockholm Přísně tajné z Hanna Lindberg

 • Název knihy: Stockholm Přísně tajné
 • Autor knihy: Hanna Lindberg
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 342
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-87973-27-1
 • EAN: 9788087973271
 • Dostupné soubory: stockholm-prisne-tajne-315631.pdf, stockholm-prisne-tajne-315631.epub, stockholm-prisne-tajne-315631.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Stockholm Přísně tajné v dolní části stránky

Shrnutí knihy Stockholm Přísně tajné z Hanna Lindberg

Stockholm – Přísně tajné je napínavý příběh o honbě za uznáním a láskou v současném Stockholmu, který se okamžitě po svém vydání stal bestsellerem ve Švédsku, Německu, Itálii a dalších zemích. Odehrává se v prostředí luxusních klubů, v atmosféře upadající slávy prestižních magazínů a klade čtenářům otázku: Komu vlastně můžeme věřit, hrajeme-li hru, ve které neplatí žádná pravidla?

Jeho hlavní hrdinkou je mladá novinářka Solveig Berg. Kvůli osudové chybě přišla o práci a její okolí s ní nechce mít nic společného. Prázdnota a osamělost probudí k životu temné vzpomínky a Solveig je ochotna udělat doslova cokoli, aby se vrátila zpět na výsluní.
Lennie Lee vydává úspěšný pánský časopis, žije v přepychovém bytě na té správné adrese a neustále je obklopen krásnými ženami. Ale najednou se něco stane. Prodeje prudce klesají, přátelé se od něho odvrací. Situace se zdá bezvýchodná, když Lennie dostane nabídku uspořádat pro vlivného podnikatele bombastickou oslavu. Odměna je dostatečná, aby vyřešila všechny jeho problémy – pokud ovšem Lennie přežije.
Když je slavná modelka a bloggerka Jennifer Leone nalezena mrtvá, cesty Solveig a Lennieho se zkříží a kolotoč nebezpečných a bizarních vražd a událostí se začíná roztáčet.

Stáhnout Stockholm Přísně tajné knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Stockholm Přísně tajné je 342 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Stockholm Přísně tajné kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Stockholm Přísně tajné z Hanna Lindberg – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Stockholm Přísně tajné z Hanna Lindberg.

Populární vyhledávání: Stockholm Přísně tajné pdf, stáhnout Stockholm Přísně tajné pdf, stáhnout Stockholm Přísně tajné knihu pdf, Stockholm Přísně tajné kniha ve formátu pdf, zdarma Stockholm Přísně tajné kniha ke stažení, zdarma Stockholm Přísně tajné ebook ve formátu pdf, Stockholm Přísně tajné knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Stockholm Přísně tajné pdf? Jak mohu stáhnout Stockholm Přísně tajné kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Stockholm Přísně tajné zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Stockholm Přísně tajné? stáhnout Stockholm Přísně tajné epub, stáhnout Stockholm Přísně tajné ebook epub, Stockholm Přísně tajné e-kniha ve formátu epub, zdarma Stockholm Přísně tajné ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Stockholm Přísně tajné epub? Jak stáhnout knihu Stockholm Přísně tajné ve formátu epub? Stockholm Přísně tajné mobi, stáhnout Stockholm Přísně tajné mobi, stáhnout Stockholm Přísně tajné e-kniha mobi, Stockholm Přísně tajné kniha ve formátu mobi, zdarma Stockholm Přísně tajné ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Stockholm Přísně tajné mobi? Jak mohu stáhnout knihu Stockholm Přísně tajné v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Stockholm Přísně tajné z Hanna Lindberg zdarma? Jak stáhnout Stockholm Přísně tajné z Hanna Lindberg e-knihu zdarma?

Leave a Reply