Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě

Svádění a láskominky - Románek máčený v čokoládě

Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě z Tara Sivecová

 • Název knihy: Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě
 • Autor knihy: Tara Sivecová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-204-4174-4
 • EAN: 9788020441744
 • Dostupné soubory: svadeni-a-laskominky-romanek-maceny-v-cokolade-313812.pdf, svadeni-a-laskominky-romanek-maceny-v-cokolade-313812.epub, svadeni-a-laskominky-romanek-maceny-v-cokolade-313812.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě z Tara Sivecová

Svobodné mamince Claire je něco přes dvacet, a aby si vydělala na rozjetí vlastního podniku a svému hubatému, přesto neuvěřitelně rozkošnému (když spí) dítěti zařídila lepší život, pomáhá své nejlepší kamarádce prodávat erotické pomůcky.

Když se v baru v jejím rodném městě objeví Carter, s nímž kdysi strávila noc, která navždycky změnila její život, a nepamatuje si z ní nic než jedinečnou čokoládovou vůni, Claire se postará o to, aby na ni tentokrát nezapomněl.

Carterův šok z toho, že má čtyřletého syna, je sice velký, stejně jako Claiřin strach, že Carter kvůli jejím striím a téměř nulovým postelovým zkušenostem vezme nohy na ramena, přesto se oba pokusí udělat vše proto, aby dosáhli šťastného konce.

Varování: obsahuje barvité líčení postelových radovánek, spoustu expresivních slov a tolik sarkasmu, že by porazil i koně.

Stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě z Tara Sivecová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě z Tara Sivecová.

Populární vyhledávání: Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě pdf, stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě pdf, stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě knihu pdf, Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě kniha ve formátu pdf, zdarma Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě kniha ke stažení, zdarma Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě ebook ve formátu pdf, Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě pdf? Jak mohu stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě? stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě epub, stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě ebook epub, Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě e-kniha ve formátu epub, zdarma Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě epub? Jak stáhnout knihu Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě ve formátu epub? Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě mobi, stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě mobi, stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě e-kniha mobi, Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě kniha ve formátu mobi, zdarma Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě z Tara Sivecová zdarma? Jak stáhnout Svádění a láskominky – Románek máčený v čokoládě z Tara Sivecová e-knihu zdarma?

Leave a Reply