Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském

Svatý rváč - Rromán o Jeronýmovi Pražském

Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském z Milena Štráfeldová

 • Název knihy: Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském
 • Autor knihy: Milena Štráfeldová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7407-356-4
 • EAN: 9788074073564
 • Dostupné soubory: svaty-rvac-rroman-o-jeronymovi-prazskem-325472.pdf, svaty-rvac-rroman-o-jeronymovi-prazskem-325472.epub, svaty-rvac-rroman-o-jeronymovi-prazskem-325472.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském v dolní části stránky

Shrnutí knihy Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském z Milena Štráfeldová

Historický román o osudech Jeronýma Pražského, předního českého učence přelomu 14. a 15. století a blízkého přítele Jana Husa, vychází z důkladného studia historiografických prací. Na základě dochovaných materiálů zde autorka vytvořila možnou podobu životních osudů tohoto nestálého bouřliváka a církevního reformátora.
Rodák z Nového Města pražského patřil k největším vzdělancům své doby. Studoval na čtyřech evropských univerzitách, vydával se na dlouhé cesty do Oxfordu, Jeruzaléma nebo Litvy, pro své názory byl však nakonec upálen stejně jako Hus na kostnické hranici. Kniha je výjimečná nejen zásadním příběhem z české a evropské historie, ale i tím, že se autorka snaží najít rovnováhu mezi dochovanými fakty a vlastní autorskou fikcí.

Stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském z Milena Štráfeldová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském z Milena Štráfeldová.

Populární vyhledávání: Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském pdf, stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském pdf, stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském knihu pdf, Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském kniha ve formátu pdf, zdarma Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském kniha ke stažení, zdarma Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském ebook ve formátu pdf, Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském pdf? Jak mohu stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském? stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském epub, stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském ebook epub, Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském e-kniha ve formátu epub, zdarma Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském epub? Jak stáhnout knihu Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském ve formátu epub? Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském mobi, stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském mobi, stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském e-kniha mobi, Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském kniha ve formátu mobi, zdarma Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském mobi? Jak mohu stáhnout knihu Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském z Milena Štráfeldová zdarma? Jak stáhnout Svatý rváč – Rromán o Jeronýmovi Pražském z Milena Štráfeldová e-knihu zdarma?

Leave a Reply